Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 03-07-2012 08:32

Marlok

BB to PP i dobrze o tym wiesz. BB nie zwienie interesu, nie po to otwierają placówki w kilkunastu krajach świata, ażeby je zamykać. Jesteś typowym attention whore, kwiczysz że ci źle, żeby zwrócić na siebie uwagę.


RE: Bannersbroker.com - Morlok - 03-07-2012 15:11

(03-07-2012 08:32)Verb22 napisał(a):  BB to PP i dobrze o tym wiesz.

Nie nie wiem bo nie wiem co to PP ale rozumiem że to taka oczywistość że tylko ja taki głąb jestem.

(03-07-2012 08:32)Verb22 napisał(a):  BB nie zwienie interesu, nie po to otwierają placówki w kilkunastu krajach świata, ażeby je zamykać.

Ach, to faktycznie dowód koronny. Ten pan na pewno miał za mało placówek:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Amerykanski-finansista-Allen-Stanford-skazany-na-110-lat-wiezienia,wid,14575401,wiadomosc.html

(03-07-2012 08:32)Verb22 napisał(a):  Jesteś typowym attention whore, kwiczysz że ci źle, żeby zwrócić na siebie uwagę.

A ty jesteś typowym świeżakiem który wchodzi na forum napisze kilka postów, zaczyna obrażać innych i dostaje bana.

Ja się dzielę swoją wiedzą w dobrej wierze, gdybym to olewał to bym spamował refami po forum.
Swoje intencje jasno przedstawiłem więc zalecałbym dokładnie doczytać a potem komentować bzdurnie.


EDIT:
Już sie domyślam co to PP. Pewna Piramida Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Polop - 04-07-2012 13:16

Naprawili juz wszystkie błędy bo chce zacząć...??


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 04-07-2012 13:35

zależy co rozumiesz przez 'wszystkie błędy'Wink wszystkiech pewnie nie naprawią nigdy, bo cały czas coś zmieniają, więc powstają nowe. to trochę żywy organizm.

natomiast teraz akurat jest poważny błąd, polegający na tym, że niektórym uzytkownikom nie pojawia się się kupione panele/pakiety, także w tym momencie nie rób zakupów. pracują nad tym usilnie od wczoraj i mogą skończyć w każdej godzinie.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 04-07-2012 16:34

Działa zakup pakietu bo mój 1 z poleconych kupował dziś i wszystko jest ok.

Nie działa kupno paneli i rollowanie tzn. te panele się nie pojawiają po kupnie bądź po zrollowaniu.
Podobno dziś mają to naprawić. Tylko że to samo pisali wczoraj, więc nie wiem..


RE: Bannersbroker.com - adax84 - 04-07-2012 16:48

Wczoraj kupowałem, późnym wieczorem, zarówno pakiet jak i dodatkowe panele - i wszystko bez najmniejszego problemu się udało.


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 04-07-2012 19:23

(04-07-2012 16:34)malpa2 napisał(a):  Działa zakup pakietu bo mój 1 z poleconych kupował dziś i wszystko jest ok.
niestety, ale się mylisz. problemy były również przy kupnie pakietów, natomiast nie każda transakcja 'się psuła'. niektórym się po prostu udawało (ja sam kupiłem panel już w trakcie tej awarii i u mnie się pojawił, dopiero po fakcie wszedłem na fora i dowiedziałem się, że jest problem...)

natomiast czy już działa, to nie byłbym taki pewien. wiem, że dużo osób dostało już te zaległe panele, ale po zalogowaniu się na konto wciąż wisi informacja, że mają ten problem. wydaje mi się, że jeszcze naprawiają, choć są już blisko końca


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 04-07-2012 19:42

Aha, no to widocznie jednym się psuło a drugim nie..

Mi oddali dziś nawet jeden panel fioletowy za dużo Smile Roll-up działa, kupno paneli działa Cool


RE: Bannersbroker.com - Polop - 06-07-2012 15:00

Jeśli ktoś jeszcze nie ma konta tam to mogę dać 20$ gratis za rejestracje z mojego linku.


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 06-07-2012 17:56

To nie serwis ogłoszeniowy. I wątpię żebyś dawał 20$ za samą rejestrację, wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd.