Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 14-04-2013 10:04

Jakie kombinacje kampanii wam działają ?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 14-04-2013 10:13

Nie wiem czy to ma znaczenie, najważniejsze jest żeby z 1 kroku wybrać działającą kampanie, ja je łączyłem z obojętnie czym i nalicza.

Z tego co pamiętam to nie nalicza prospergo, townbeats, 150cash, i kilka innych, na pewno działa minimum 30 Smile


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 14-04-2013 10:57

Mi działają te: baddjnames, forsaleorbail, bicepbuilder, interiorspread, learnlifeonline, pizzaplot, wethreegreens, 2000leads, 150cash i galaxygiftcard a nie działają prospergo i imoneynews.

Edit

Gdy sam kliknąłem w linki dostałem traffic, a gdy linki wysłałem innej osobie, żeby w nie kliknęła to już nie dostałem trafficu, więc sam już nie wiem jak on jest naliczany.

Edit 2

Teraz trochę pojechali po bandzie, z opcją żeby móc aktywować panele trzeba mieć ewallet na "plusie". Według mnie szukają świeżej gotówki gdzie się da.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 18-04-2013 15:46

żeby kupić panele teraz też trzeba mieć na miesięczne koszty


RE: Bannersbroker.com - max188 - 18-04-2013 16:24

A zeby zakwalifikowac penele nie można mieć minusa na koncie.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 18-04-2013 21:13

Wiadomo coś kiedy realizowane będą wypłaty na STP ? Ostatnio nie jestem na bieżąco bo zmieniły mi się priorytety, a webinary typu "teraz pokażę wam, jak utworzyć kampanię" albo "zakładka account przedstawia" są co najmniej śmieszne i irytujące.
Z góry dzięki za jakieś konkretne informacje Smile


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 18-04-2013 21:21

(18-04-2013 21:13)kleomenes napisał(a):  Wiadomo coś kiedy realizowane będą wypłaty na STP ? Ostatnio nie jestem na bieżąco bo zmieniły mi się priorytety, a webinary typu "teraz pokażę wam, jak utworzyć kampanię" albo "zakładka account przedstawia" są co najmniej śmieszne i irytujące.
Z góry dzięki za jakieś konkretne informacje Smile

Niby 1 fala częściowych wypłat poszła tydzień temu (niby dlatego, że ja nic nie dostałem, ani rodzinka), i ma być niby co tydzień taka fala z maks. kwotą ok. 100$ Smile


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 18-04-2013 21:26

Gdyby tylko dotrzymali takiego terminu, z taką intensywnością, to byłbym powiedzmy usatysfakcjonowany, jednak poprzednie doświadczenia z bb nie dają na to dużych nadziei.

Dodam, że zauważyłem zmianę w szczegółach wypłaty, mianowicie ID i nazwa konta STP się zgadzają, gdzie wcześniej było kompletnie inaczej.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 18-04-2013 21:38

Ja już wolałem wypłaty co 2 miesiące, ale całość kwoty..
Gdy zostanie takie rozwiązanie to wypłata kilku tysięcy będzie trwać rok..


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 18-04-2013 21:59

W moim przypadku o kilku tysiącach do wypłaty na chwilę obecną nie ma co mówić ale rozumiem tych, którzy mają taką sytuację. Ja też bym wolał co 2-3 miesiące ale jest jak jest. Może mają limity nie do przeskoczenia, może mają problemy natury technicznej, może nie jest możliwa wypłata tylu milionów $ w tak krótkim czasie(bo to jednak są mega sumy), a może po prostu brakuje im konsekwentności i kompetentnych ludzi do działania. Wiem jedno, na ostatnim webinarze dowiadywałem się o zawartości poszczególnych zakładek w "biurze" facepalm