Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - bartex89 - 02-07-2012 16:18

albo zone i juz masz 2 konta, nic w tym dziwnego


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 02-07-2012 19:25

Dokładnie Wink


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 02-07-2012 19:27

a powiem Ci, że nie jestem tego tak na 100% pewienWink
Widziałem dużo postów, że niby można, ale żadnej oficjalnej informacji...
sam chciałem tak zrobić, ale dla pewności zapytałem najpierw supportu - niestety nie odpowiedzieli;/ spróbuję chyba jeszcze kiedyś na livehelpie...

EDIT: to wyżej to pisałem o koncie na firmę

co do żony/rodziny/współlokatora/psa/chomika itd, to niby tak, ale ja bym tego nie nazwał, że ma się 2 konta - jedno jest nasze, drugie tego kogośWink

natomiast Marlok napisał wyraźnie, że założy sobie kilka kont, czyli jak rozumiem na matkę, ciotkę, córkę i teściową, przy czym jak mniemam te osoby nawet nie będą świadome, że mają w programie konta - to jest niezgodne z regulaminem i jest to oszukiwanie BB. później dziwicie się, że ludzie biegają po forach i krzyczą, że *niesłusznie* zablokowano ich konta....


RE: Bannersbroker.com - surfer0700 - 02-07-2012 20:23

Sprawa wygląda tak:

- z jednego komputera, z jednego IP można rejestrować się kilka razy, ale:
1. Nie mogą to być konta z danymi asjdubasd fbafhsa jdbsk as
2. Na konto i tak muszą zostać wpłacone jakieś środki, żeby zyskać traffic.
3. Konto może być na Twoją matke, ciotkę, babkę, ale tylko i wyłącznie jeżeli one wyrażają na to zgodę.

Jeżeli o niczym nie zapomniałem, to wszystko.


Nie jesteście zainteresowani stworzeniem jakiejś piramidy rejestracji?
Tzn. ktoś zaczyna, ktoś jest wyżej, etc.
Tak żeby zarobki były jeszcze większe?


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 02-07-2012 20:42

(02-07-2012 20:23)surfer0700 napisał(a):  Sprawa wygląda tak:

- z jednego komputera, z jednego IP można rejestrować się kilka razy, ale:
1. Nie mogą to być konta z danymi asjdubasd fbafhsa jdbsk as
2. Na konto i tak muszą zostać wpłacone jakieś środki, żeby zyskać traffic.
3. Konto może być na Twoją matke, ciotkę, babkę, ale tylko i wyłącznie jeżeli one wyrażają na to zgodę.
tak naprawdę można powiedzieć dużo prościej:
z jednego komputera/IP można założyć więcej kont pod warunkiem, że korzysta z niego więcej osób, które chcą mieć konto w systemieWink

wszelkie inne sytuacje naruszają regulamin i mogą prowadzić do zablokowania konta


RE: Bannersbroker.com - malpa2 - 02-07-2012 21:20

Nom jeśli 10 kont będzie z tego samego IP to może być to dziwne.


RE: Bannersbroker.com - surfer0700 - 02-07-2012 21:46

No a kto będzie zakładał 10 kont? Big Grin
No bez przesady . . .
Chyba aż tak głupi użytkownicy nie siedzą na tym forum - jeżeli tak to przepraszam za to określenie.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 03-07-2012 04:58

Jedyną wadą BB jest support. Często mi nie odpisuje, nawet kiedy oceniam sytuację na critical.


RE: Bannersbroker.com - marcin82 - 03-07-2012 07:57

według mnie wszystkie te programy powinny się uczyć supportu od Wealth4allTeam. oni w okresie problemów technicznych co chwilę puszczali mailing z informacjami co się dzieje i kiedy skończą, na swoim forum admin odpowiada na bieżąco na wszystkie pytania, można z nim też pogadać na komunikatorze (coś ala ten na facebooku)...
a najbardziej spodobała mi się sytuacja, jak pytałem o coś na forum, admin uczciwie przyznał, że nie wie, ale się skonsultuje. ze 3dni później zagadałem do niego na komunikatorze z zupełnie inną sprawą. po jej załatwieniu sam zmienił temat na to moje pytanie i wyjaśnił już wszystko. podwójny szacunek z mojej strony: raz, że dokładnie pamiętał, że to ja o to pytałem (co nie jest takie proste, jak się odpowiada codziennie na kilkadziesiąt pytań), a 2, że faktycznie w te 3-4dni zdążył się skonsultować z zespołem i zasięgnąć głębszej informacjiWink
ale nie chcę off-topicować, jak coś to możemy o tym pogadać w wątku o w4at - chciałem tylko pokazać jak powinien wyglądać support (takiego nie spotkałem jeszcze w żadnym programie...)


RE: Bannersbroker.com - Morlok - 03-07-2012 08:25

Ale sie uczepiliście tych kont jakby to było meritum sprawy.
IP mam zmienne, różnych providerów i połączenie zdalne 24/7 z kompem w biurze 40km dalej. A takie teksty ze coś jet niezgodne z regulaminem....
Jak BB zwinie interes to regulamin w niczym Wam nie pomoże, oto cała prawda Smile Chodzi mi o to że nie ufam im na tyle by zamrozić choćby część
kapitału na ponad rok, chcę jak najszybciej wyjąć, dokładnie jak w innych HYIPach. Pozdrawiam