Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Kazio_Odlotowy - 01-04-2013 15:10

(01-04-2013 14:35)Damianusix napisał(a):  1 i 2 Już było tyle razy to mówione Tongue poszukaj.
Co do 3 pkt marzenia Big Grin

Oczywiście..."Poszukaj" w temacie liczącym 216 stron jest naprawdę logicznym i mądrym rozwiązaniem.


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 01-04-2013 15:29

Nie musisz cytować ostatniego wpisu Wink
Google.pl + "banners broker 18 lat" oraz "banners broker dane osobowe"
Widać, że nie wiesz do czego służy wyszukiwarka!


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-04-2013 22:59

(01-04-2013 14:24)Kazio_Odlotowy napisał(a):  Witam! Jestem nowy w tym temacie i mam kilka pytanek co do tego sposobu inwestowania pieniędzy.
1. Czy do uczestniczenia w programie trzeba mieć ukończone 18 lat?
2. Po co BB tyle szczegółowych danych osobowych jak adres itp.
3. Czy po włożeniu 55$ można wyciągnąć tyle, aby stać mnie było na droższy pakiet?

To na razie na tyle. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

A ja Ci odpowiem, być może inne osoba trafi na to forum i będzie miała te same pytania, więc od razu znajdzie odpowiedzi Smile

Ad. 1. Tak
Ad. 2. Bezpieczeństwo, profesjonalizm itd. Przez BB przepływa MASA pieniędzy, więc logicznym jest, że potrzebują jakiegoś potwierdzenia danych.
Ad. 3. W ogóle nie polecam wchodzić z pakietem 55$, bo nawet nie zarobimy tyle, aby się w BB utrzymać! Chyba, że będziemy mieć dużo poleconych, lub Organic Traffic Smile


RE: Bannersbroker.com - Gonziur - 02-04-2013 13:02

Pisał ktoś do polskiego supportu w sprawie nie pobranych pieniędzy za subskrypcje? Mi nadal nie pobrało i nie dało TP


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 02-04-2013 17:36

"Because of the maintenance and the issues with the site that took place last
Week the traffic pack automatic was affected. You will receive your traffic packs."


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 03-04-2013 12:43

Ma ktoś info kiedy zaczną zamykać się panele?


RE: Bannersbroker.com - cruele - 03-04-2013 12:51

to ciesz sie ze nie pobralo bo mi juz pobralo oplate jedna dzisiaj Smile

Ps ogolnie nie wchodzicie na razie do BB bo w tej chwili jest niewyplacalny Wink


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 03-04-2013 14:43

Support tak samo nie odpowiada:/ pisałem do polskiego i kanadyjskiego już ponad tydzień temu a odpowiedzi nadal nie ma a zawsze odpisywali w ciągu 3 dnismutny


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 03-04-2013 14:44

Ja pisałem odnośnie terminu realizacji wypłat. Odpisali w ciągu 24 godzin twierdząc, że wypłaty ruszą w tym tygodniu.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 03-04-2013 15:09

wyplaty za luty? Big Grin