Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Gonziur - 26-03-2013 09:57

Czy wam też nie pobrało w ostatnich dniach $ za Tp i nie dostaliście trafficu? Ja powinienem mieć 24 marca


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 26-03-2013 10:23

mieli problemy z działaniem i nie dostaliśmy trafiku , jak i podliczeń , na dniach wszystko pewnie ruszy bo zaczyna już normalnie działać , do mnie nawet zasilenia z stp jeszcze nie doszły z przed ponad tygodnia
a co logowania to tez miałem problem ale na Operze wyskakiwało mi że złe dane a na IE normalnie się zalogowałem


RE: Bannersbroker.com - Mikoszi - 26-03-2013 10:35

Od ponad tygodnia mam do panelu niebieskiego brak 0.03$.. masakra, mam nadzieje że w końcu zaktualizują je.


RE: Bannersbroker.com - max188 - 26-03-2013 10:46

Ja czekam na zamkniecie żółtych 4szt bo też brakuje mi podliczenia z 1 dnia Sad
Dodatkowo też od 16 marca czekam na kase na koncie która przelałem z STP...

Zaczyna mnie ta sytuacja wkurzac bo w tym terminie fiolety powinny mi się też już kończyć a żółte powinny juz być odpalone za kupiony trafik.

Tak tj jak człowiek sobie zaplanuje co kiedy się skonczy, co wystartuje i co dalej a tu wszystko nie działa i nie działa i... nie działa Sad


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 26-03-2013 10:48

"....
W czasie , kiedy nasz zespol IT ciezko pracuje aby nasza strona byla lepsza w wersji 2.9 i buduje kolejna wersje 3.0 - wymaga to umieszczenia pewnych dodatkow do strony.Jednym z nich jest wlasnie mozliwosc obserwacji pracy paneli.Niema zadnej przyczyny do alarmu.Nasze oprogramowanie caly czas zapisuje ruch jaki bedzie dodany do paneli. Kiedy nasze prace w tym obszarze sie zakoncza zostanie to ponownie wlaczone i zobaczycie wlasciwy zapis.To jest niestety niewygodny ale konieczny zabieg dla stabilnosci strony.
Strona jest momentami niedostepna i jest to zwiazane z pracami.Nic zlego nie dzieje sie ze strona czy panelami.Te przerwy sa konieczne dla wykonania prac.

Sprawa wyplat i BB Kart........

Szukamy obecnie kolejnych mnozliwosci wyplat.Jest nasz intencja dodac kolejna opcje , ktora zaspokoi oczekiwania naszych affiliates.

Wyplaty sa wlasnie robione na STP i PAYZA.Pamietajcie o limicie tygodniowym: 2500$.

Ponownie, przepraszamy za niedogodnosci i dziekujemy za zrozumienie.Pracujemy nad tym aby jak najszybciej wszystko dzialalo jak nalezy.

BB jest silne i idzie do przodu.Jestesmy wdzieczni za Wasze wsparcie i entuzjazm.
Dziekujemy.
The Banners Broker International Team ....."


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 26-03-2013 15:25

(26-03-2013 10:46)max188 napisał(a):  Ja czekam na zamkniecie żółtych 4szt bo też brakuje mi podliczenia z 1 dnia Sad
Dodatkowo też od 16 marca czekam na kase na koncie która przelałem z STP...

Zaczyna mnie ta sytuacja wkurzac bo w tym terminie fiolety powinny mi się też już kończyć a żółte powinny juz być odpalone za kupiony trafik.

Tak tj jak człowiek sobie zaplanuje co kiedy się skonczy, co wystartuje i co dalej a tu wszystko nie działa i nie działa i... nie działa Sad

skoro, jak poprzednik napisał, u nich wszystko na bieżąco się podlicza, to fiolety powinny ci się zamknąć i będą leżakować i tylko naliczenie ci się spóźni.

masz rację denerwując się na bb, ale wprowadzane ulepszenia muszą mieć swoje konsekwencje. myślę, że trzeba się uzbroić w cierpliwość i przeczekać. przypominam o trzeciej zasadzie inwestycji - inwestując jestem świadom możliwości utraty wszystkich zainwestowanych pieniędzy.

w ten sposób na spokojnie codziennie zaglądam jak tam inwestycje od tygodnia nie ruszają, a jak się ruszą to tym bardziej się ucieszę ; D


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 26-03-2013 17:45

Skąd ty dexter bierzesz te informacje? wypłaty właśnie są robione? Chyba na ich konto. Ja 2 stycznia zleciłem wypłatę na STP i do teraz nie mam środków, pisanie do nich też nic nie daje, bo w kółko ta sama głupia odpowiedz: zanotowano problem zostaną poczynione odpowiednie kroki i prosimy o cierpliwość. Niech sobie gdzieś wsadzą tą cierpliwość, od dwóch miesięcy to samo ile można tego kitu słuchać4 ale muszę przyznać ich metoda jest dosyć skuteczna, bo już mi się nawet nie chce do nich pisać. Takie ogólne pytanie, otrzymał już ktoś środki na STP jak zlecał wypłatę w styczniu?


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 26-03-2013 22:52

Póki co wpłacić też nie można. Nawet przez alliedwallet.


RE: Bannersbroker.com - laole - 26-03-2013 22:59

ale przecież jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej, bo ciężko pracujemy
wasz bb team facepalm


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 27-03-2013 01:10

mnie już wszystko działa (prócz naliczania) wszystko się sprawnie otwiera, nawet campanies.