Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 16-03-2013 15:58

Ja znam osoby które dostały wypłaty za grudzień/styczeń Wink Kupiłem panel mercedes sam nie wiem po co ale fajny jest Wink Myślę że wypłaty dostaniemy po miesiącu... A jak nie to wystarczy napisać do supportu.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 16-03-2013 16:40

(16-03-2013 15:24)Polak123 napisał(a):  
(16-03-2013 15:15)twardy napisał(a):  no a kiedy? od kilku miesiecy byla karta, mamy marzec a ludzie nie maja wyplat z grudnia/stycznia... no chyba nie sadzisz, ze w jakis magiczny sposob wycofanie karty BB przyspieszy wyplacanie na payze/stp?

teraz zlecone, w czerwcu wyplacone? moim zdaniem to optymistyczny scenariusz

Dawno sie nie udzielałem ale muszę cie o coś zapytać.

Podaj mi dane do tych ludzi którzy nie dostali wypłaty z grudnia/stycznia bo jestem ciekaw czy takie w ogóle istnieją.

Jeszcze raz ci to powiem NIE Sr*j żarem i się ogarnij bo robisz się jak Verb.

Tyle z mojej strony. Wiadomo że teraz będą później dochodziły wypłaty bo procesory takie jak Payza lub STP nie pozwolą BB na tak duże wypłaty tygodniowe. Będzie tak jak dawniej, czyli powoli ale skutecznie.

Pozdro.

haha, no na pewno bedzie jak dawniej Big Grin
w szczegolnosci ze karta BB zapewniala jako takie biezace wyplaty... a teraz jej nie ma, wiec to sie na pewno wydluzy

stwierdzam tylko fakt, a ty sie pompujesz, moze wroc lepiej do niepisania postow


RE: Bannersbroker.com - Gonziur - 16-03-2013 22:27

wy tez maci takie problemy ze stroną, że tak strasznie muli i nie można normalnie z niej korzystac?


RE: Bannersbroker.com - Jojo693 - 16-03-2013 22:45

tak AngryAngryAngry


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 16-03-2013 22:46

No cóż, trzeba się przyzwyczaić Smile


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 17-03-2013 00:23

(16-03-2013 15:24)Polak123 napisał(a):  
(16-03-2013 15:15)twardy napisał(a):  no a kiedy? od kilku miesiecy byla karta, mamy marzec a ludzie nie maja wyplat z grudnia/stycznia... no chyba nie sadzisz, ze w jakis magiczny sposob wycofanie karty BB przyspieszy wyplacanie na payze/stp?

teraz zlecone, w czerwcu wyplacone? moim zdaniem to optymistyczny scenariusz

Dawno sie nie udzielałem ale muszę cie o coś zapytać.

Podaj mi dane do tych ludzi którzy nie dostali wypłaty z grudnia/stycznia bo jestem ciekaw czy takie w ogóle istnieją.

Jeszcze raz ci to powiem NIE Sr*j żarem i się ogarnij bo robisz się jak Verb.

Tyle z mojej strony. Wiadomo że teraz będą później dochodziły wypłaty bo procesory takie jak Payza lub STP nie pozwolą BB na tak duże wypłaty tygodniowe. Będzie tak jak dawniej, czyli powoli ale skutecznie.

Pozdro.

Nie dostałem wypłaty za styczeń Smile


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 17-03-2013 09:50

Ja 2 stycznia zleciłem wypłatę i nadal czekam i coś mi się zdaje, że jeszcze trochę poczekam jeśli w ogóle kiedyś dostanępokerface


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 17-03-2013 12:41

Mam pytanie o niezakwalifikowane panele..
1. Czy jeśli mi leżakują to potem jak je zakwalifikuję to zamkną się szybciej niż w normalnym cyklu? Czytałem wcześniej na forum o tym, ale wolę się utwierdzić w fakcie.
2. Czy jeśli wiem że np za 20 dni będę potrzebował kupić jakiś panel ( żeby np. w pełni wykorzystać makro ) to czy lepiej kupić go wcześniej i niech leżakuje te dni - wtedy po odpaleniu szybciej wykona swój cykl.?
3. Co jeśli zroluje długo leżakujący panel - ma to jakiś wpływ na nowy panel. Jeśli nie to chyba lepiej rolować panele które nie leżakują, a leżakujące odpalać.

Będę wdzięczy za wyjaśnienie powyższych. Dzięki.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 17-03-2013 12:53

1. Tak, 2. Myślę że tak, 3. Tu nie jestem pewny ale jak zrollujesz na przykład 3 zółte, które leżakowały jakiś czas to będziesz miał purpurowy w "kondycji" jak byś przed chwilą go kupił, przynajmniej tak mi się wydaje. Dla tego lepiej rollować te nowe.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 17-03-2013 13:23

1)
mam 2 fiolety, oba kupione 27 stycznia
1 z nich zostal odpalony 22 lutego i ma 43,97/60$
2 zostal odpalony 11 marca i ma 40,09/60$

2) tak, lepiej go kupic wczesniej, zawsze troche sie juz wypelni

3) no niestety nie, rollup jest liczony jak zupelnie nowy panel