Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 16-03-2013 09:48

Pojawiła się informacja na BB, aby mieć naliczenie musimy mieć aktywną kampanię Wink

Edit:
Hahahahah co za gośc http://allegro.pl/konto-banners-broker-o-wartosci-13-460-zl-i3103458894.html


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 16-03-2013 11:46

Czyli każdy może wygrać mercedesa? Czy jest jeszcze jeden warunek, że trzeba pojechać na event?
Dostał ktoś wypłaty? Ja swoje anulowałem i ponownie zleciłem tak jak napisał ComboThe


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 16-03-2013 13:39

Przed chwilą było kolejne naliczenie. Sprawdźcie swoje panele. Co powiecie na pomysł, żeby utworzyć wątek na forum, gdzie będziemy wklejać swoje linki do kampanii reklamowych i klikać sobie nawzajem ?


RE: Bannersbroker.com - cruele - 16-03-2013 14:21

Wypłaty na Payza i STP zostały zrealizowane.

ciekawe z ktorego tylko miesiaca bo napewno nie te zlecone po wycofaniu karty


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 16-03-2013 14:23

Ważne, że ciągle płacą i oby płacili jak najdłużej.


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 16-03-2013 14:46

Dostałem naliczenie, w efekcie zamknęło mi się 11 żółtych.. W końcu Wink


RE: Bannersbroker.com - twardy - 16-03-2013 14:50

(16-03-2013 14:21)cruele napisał(a):  Wypłaty na Payza i STP zostały zrealizowane.

ciekawe z ktorego tylko miesiaca bo napewno nie te zlecone po wycofaniu karty

lol

przeciez te co zleciles po wycofaniu karty, albo je zlecisz w najblizszym czasie, dostaniesz moze w czerwcu


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 16-03-2013 14:56

Może w czerwcu ?? Oby szybciej, a jeśli nie to facepalmfacepalmfacepalm


RE: Bannersbroker.com - twardy - 16-03-2013 15:15

no a kiedy? od kilku miesiecy byla karta, mamy marzec a ludzie nie maja wyplat z grudnia/stycznia... no chyba nie sadzisz, ze w jakis magiczny sposob wycofanie karty BB przyspieszy wyplacanie na payze/stp?

teraz zlecone, w czerwcu wyplacone? moim zdaniem to optymistyczny scenariusz


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 16-03-2013 15:24

(16-03-2013 15:15)twardy napisał(a):  no a kiedy? od kilku miesiecy byla karta, mamy marzec a ludzie nie maja wyplat z grudnia/stycznia... no chyba nie sadzisz, ze w jakis magiczny sposob wycofanie karty BB przyspieszy wyplacanie na payze/stp?

teraz zlecone, w czerwcu wyplacone? moim zdaniem to optymistyczny scenariusz

Dawno sie nie udzielałem ale muszę cie o coś zapytać.

Podaj mi dane do tych ludzi którzy nie dostali wypłaty z grudnia/stycznia bo jestem ciekaw czy takie w ogóle istnieją.

Jeszcze raz ci to powiem NIE Sr*j żarem i się ogarnij bo robisz się jak Verb.

Tyle z mojej strony. Wiadomo że teraz będą później dochodziły wypłaty bo procesory takie jak Payza lub STP nie pozwolą BB na tak duże wypłaty tygodniowe. Będzie tak jak dawniej, czyli powoli ale skutecznie.

Pozdro.