Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 14-03-2013 18:24

Jak tu można mówić o regulacjach prawnych BB, jeśli ci kolesie nawet nie wystawiają umowy żeby się rozliczyć z podatku dochodowego. To już na samy początku skreśla BB z zaufanych biznesów. Bez indywidualne interpretacji nie da się rozliczyć z BB, a z interpretacją indywidualną podaktu nie zawsze są możliwe, może być nie rozpatrzona. Dlatego BB wprowadzilo kartę, by obracać gotówką nie przez banki. Odpowiedzccie sobie sami, co o tym sądzić.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 14-03-2013 18:26

Ja właśnie zweryfikowałem konto na stp, trwa to zaledwie chwilkę, trzeba mieć tylko skan dowodu/prawka/paszportu albo przyłożyć dowód do kamerki w laptopie na przykład, ale to tak na marginesie Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 14-03-2013 19:25

Verb to jest firma Kanadyjska. W każdym kraju rozlicza się z podatku inaczej, dlatego leży to w naszej kwestii, w kwestii partnerów.


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 14-03-2013 20:02

(14-03-2013 17:46)ochlapus napisał(a):  Co z tego że przywrócili wypłaty na STP i Payza jak Ja już ponad dwa miesiące czekam na wypłatę na STP i nadal nic. Odnośnie kampanii mam założonych z 15 a naliczenia brak od dłuższego czasu inna sprawa, że obecnie nigdzie ich nie promuje, ale to się niebawem zmieni.

Ja dziś po długim oczekiwaniu w końcu dostałem naliczenie. Wczoraj odpaliłęm dodatkowo parę kampani.. ale czy to miało wpływ to już nie wiem..

Co do samych zmian w BB .. to myślę że trzeba przeczekać - zobaczymy co z tego wyjdzie. Strasznie dużo się pozmieniało w ciągu miesiąca, dla mnie jako nowego użytkownika to średnia wizja, nie wiem jak było wcześniej. Ale powiem tak że takie nagłe modyfikacje i to w różnych kwestiach średnio są korzystne dla programu partnerskiego.. Raz przyszłemu poleconemu tłumaczysz tak... za parę dni inaczej.. po tygodniu mówisz że już nie ma karty.. Ogólnie pewno nie jeden się wycofał z rozmyślań o BB widząc jak co chwile coś zmieniają. BB mówi żeby promować.. ok.. ale każda zmiana ich strategii powoduje konieczne zmiany w istniejących blogach, poradnikach stronach www sponsorów. Ogólnie dużo konsekwencji z tego pewno wynika. Wiadomo że jak ktoś chce zarobić to się podporządkuje. No nic zobaczymy.. Oby jak najmniej zmian.. - albo wolniej. Ale czy my mamy na to wpływ ? Wink Możemy sobie gdybać i marzyć Tongue


RE: Bannersbroker.com - Gonziur - 15-03-2013 10:01

Udało się dzisiaj komuś wejść na strone?


RE: Bannersbroker.com - aspirebest - 15-03-2013 10:12

Już działa Smile


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 15-03-2013 14:37

Mi dzisiaj przyszła karta. Będę miał na pamiątkę.


RE: Bannersbroker.com - aspirebest - 15-03-2013 14:45

Nalicza wam OT ?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 15-03-2013 14:49

Nalicza, ale trochę mało. Trzeba szukać innych sposobów Wink


RE: Bannersbroker.com - aspirebest - 15-03-2013 16:02

A zależy to od rodzaju kampani jaką wybierzemy ile nalicza OT ?