Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 13-03-2013 21:28

Taaaa, dostać się na webinar... Powodzenia!


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 13-03-2013 21:30

Dlatego ja zająłem miejsce godzine przed Smile


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 13-03-2013 21:38

Ja tak samo, a jednak się nie dostałem Wink


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 13-03-2013 22:52

Uwaga! Radzę nie przelewać na payze bo od stycznia nie można z payzy wysyłać kasy na polskie konta. Jak ktoś chce wypłacić coś z payzy do Polski to musi zamówić ich kartę.


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 13-03-2013 22:53

Git, osoby które niedawno zamówiły kartę i ją aktywowali dostaną z powrotem 35$ :3


RE: Bannersbroker.com - hugoboss15 - 13-03-2013 23:11

Ooo stary jak ucieszyła mnie ta wiadomość Huh
A co do karty z Payzy, to ile ona kosztuje?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 13-03-2013 23:12

MasterCard wymowil usluge z natychmiastowym efektem. NIe mialo to nic do rzeczy z Vector. Raj and Ted z Vectora probowali utrzymac kontrakt. Powod dla ktorego MasterCard zrezygnowal z uslug dla Vector i BB to zle opinie pojawiajace sie w internecie, MC stwierdzil ze musi dbac o swoja marke. Kolejny powod to to ze ludzie promowali BB w internecie uzywajac karty.


1. odwolanie kart bb nie ma nic wspolnego z vektorem ale z Master Card. Na internecie bylo bardzo duzo zlego info na temat BB i ze wzgledu na dobra reputacje jaka ma Master Card, master card postanowila sie wycofac ze wspolpracy z bb
2. drogi powod to to, ze niektozy inwestorzy BB nielegalnie oglaszali biznes na inetrnecie co bylo oficjanie zabronione
3. Firma BB nadal jest bardzo mocna firma i bardzo dobrze funkcjonuje i aby to udowodnic chca zatrudnic firme ktora przejzy ich papeiry, konta, cala dzialanosc. wszystko to aby foicjanlie udowodnic ze BB w tym nic nie zawinila
4. platnosci ktore czekaja na wplate na karte musz zostac odwolane i nie zostana zrealzowane
platnosci ktore zostaly zrealizowane na karte musza zostac wyciagniete do max 10 dni. Po czym, jesli zostana one wyciagniete to firma zwroci pieniadze spowrotem na konto w przeciagu 30 dni
6. Ci ktorzy w ostatnich dniachi zamowili karte i zostali skasowani $35, pieniadze te zostana im oddane
7. Vector bedzie probowal znalesc inne mozliwosci metod platniczych z ktorych mogl by skorzyac BB


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 13-03-2013 23:26

Karta Payzy to koszt ok.19$ Ciekawe czy mi zwrócą 35$ jak aktywowałem kartę w styczniu ale jej ani razu nie użyłem. Szkoda bo liczyłem na to, że może jeszcze kiedyś wrócą karty MasterCard i jeszcze będę mógł z niej skorzystać.


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 14-03-2013 08:02

Jeden pies czy korzystać z Payza czy z BB karty oby wypłacaliSmile


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 14-03-2013 08:24

Dobra, ale jak ktoś zamówił kartę mieś temu i dostał ją po 3 tyg + skasowali z twojego konta 35$ to też nie byłabyś zadowolona. Teraz zobaczymy kogo mają na myśli "ostatnio zamawiający karty" ile dni/tygodni/mieś wstecz to będzie obowiązywać.

BTW.
Podliczonko Smile