Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - twardy - 13-03-2013 17:53

a tak ciezko sprobowac i zmienic na 50%, jesli masz jakies zoltki ustawione na 100%?
bo jak masz wszystko na 50% to nic nie musisz zmieniac bo system by ci automatycznie zmienil


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 13-03-2013 18:00

(13-03-2013 17:53)twardy napisał(a):  a tak ciezko sprobowac i zmienic na 50%, jesli masz jakies zoltki ustawione na 100%?
bo jak masz wszystko na 50% to nic nie musisz zmieniac bo system by ci automatycznie zmienil
mam wszystkie 11 ustawione na 50% i comp1 na 100% - ale długo stoją w miejscu także pytam czy nie ma to jakiegoś wpływu.. Ale jak mówicie że jak coś to się same zmienią na 100% to OK, nie będę nic grzebał. Niecierpliwię się bo to moje pierwsze zamknięcia w BB Wink.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 13-03-2013 18:14

przedwczoraj mi doszla karta - pobralo 35 $, i dzis już do kosza. Poważny biznes? Zapomnijcie.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 13-03-2013 18:16

Oni zamiast wprowadzać zmiany to powinni ogarnąć podstawy. Coś się dodaje/usprawnia w momencie gdy z czegoś wycisnęło się 100%. Niedługo to nie będzie wiadomo którą ręką się po dupie podrapać żeby naliczenie dostać Lol
Strasznie nie lubię mieszania i niewiedzy na czym stoję. Zabrałem się za robienie prezentacji itp. żeby to jakoś znajomym przedstawić i ich wkręcić ale nie zdziwię się jak popukają się po głowie i powiedzą, "nie tędy droga".


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 13-03-2013 18:21

ja nie mialem naliczenia od 5 dni, ciekawe dlaczego. Czyżby piramida się piramidzila?


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 13-03-2013 18:23

Tydzień temu dostałem kartę i już mam ją sobie d podetrzeć + 35$ poszło się je... Kocham BB !!!


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 13-03-2013 18:24

DZISIAJ WEBINAR W SPRAWIE KART
PROSZĘ SIĘ REJESTROWAĆ INFO W DASHBOARD



RE: Bannersbroker.com - hugoboss15 - 13-03-2013 19:01

Tak jak i dwóch kolegów powyżej straciłem stówkę na kartę, która teraz mogę sobie w ramkę co najwyżej oprawić Smile.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 13-03-2013 19:18

from David Hooker
Hi

First of all there is nothing to be alarmed about, MC was only one of the ways in which affiliates can be paid - it is not the only way.

As you are well aware there have been many unwarranted negative blogs traversing the internet caused mainly by affiliates with a grudge. Most of those blogging sites are generally "cut and paste" and have no depth or value. However, that being said, and regardless how inaccurate these blogs are read by the authorities as well as banks.

It is also well worth noting that certain credit card companies are not comfortable with direct sales companies.

We are of course looking at alternative methods and yes once again we are experiencing challenges which we are all well equipped to overcome.

Keep the faith

David H Hooker
International Compliance &
Business Development


RE: Bannersbroker.com - max188 - 13-03-2013 19:38

Co do naliczeń, stwórzcie kampanie Choice Network i bedziecie miec naliczenie Smile

Ja mam taka 1 kampanie i od 2 dni mam codziennie naliczanie Smile

Co do karty jeszcze na szczescie nie zamowilem bo czekam moze z miesiac jeszcze zeby jakas kase wyplacic ale z tego co czytalem na innym forum wróciło STP i Payzaa.