Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 12-03-2013 20:39

Tak ale nalicza tylko za kliknięcie jakiejś fizycznej osoby. Myślałem że impressions same będą się zużywać a nie wtedy jak jedna osoba mi kliknie w link to mi zejdzie jedna impresja. Z kampanii które założylem prospergo daje najwięcej OT.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 12-03-2013 20:44

Te kampanie będą zbierać OT jeśli linki zapodam na przykład na PC, adit czy jakieś inne serwisy dające możliwość promowania własnej strony ?


RE: Bannersbroker.com - aspirebest - 12-03-2013 21:17

wszyscy uzytkownicy BB muszą miec dwie aktywne kampanie taki obowiazek wprowadza v2.9


RE: Bannersbroker.com - aspirebest - 12-03-2013 21:25

(12-03-2013 20:44)kleomenes napisał(a):  Te kampanie będą zbierać OT jeśli linki zapodam na przykład na PC, adit czy jakieś inne serwisy dające możliwość promowania własnej strony ?

Tak daja mozliwośc promowania własnej strony.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 12-03-2013 21:46

(12-03-2013 21:25)aspirebest napisał(a):  
(12-03-2013 20:44)kleomenes napisał(a):  Te kampanie będą zbierać OT jeśli linki zapodam na przykład na PC, adit czy jakieś inne serwisy dające możliwość promowania własnej strony ?

Tak daja mozliwośc promowania własnej strony.
Albo ja nie zrozumiałem wypowiedzi albo ty pytania.
To że dają możliwość to ja wiem, chodzi mi o to czy linki do kampanii umieszczone w tego typu serwisach dadzą mi OT ? Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 12-03-2013 22:42

BB Tour w Polsce odwołane!

BB Tour w Polsce jest odwołane, a raczej przesunięte - prawdopodobnie na październik - z tego co wiem to był problem z wynajęciem sali.
Eventu nie będzie jednak zarząd do Polski przyjedzie i będzie coś na wzór konferencji, lecz nie będzie to event. Także kolejny w Kanadzie w Niagara Falls - 18,19,20 lipca 2013



RE: Bannersbroker.com - Krampo - 13-03-2013 10:29

Mam odpalone dwie kampanie, ale naliczenia od kilku dobrych dni brak.. Podjąć jakieś kroki czy cierpliwie czekać? Mam nie przydzielony nowy TP do kolorów ale to chyba nie tego wina..


RE: Bannersbroker.com - aspirebest - 13-03-2013 11:05

Poczekaj jeszcze trochę, jak nic nie ruszy to zrób kampanię Blind Network.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 13-03-2013 11:57

Dzięki za info. ComboThe orientujesz się już czy można zdobywać OT poprzez profitclicking?


RE: Bannersbroker.com - Traw3k - 13-03-2013 14:33

Mógłbyś ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z Blind Network? Mamy tam załadować własny banner reklamowy? Dotyczący czego?
Czy organic trafficiem będę mógł zakwalifikować sobie panel?
Dzięki. Wink