Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 12-03-2013 06:55

Mi już naliczyli, założyłem 1 kampanie wczoraj taką na "odwal się".
Może trzeba mieć te kampanie, może nie. Jednak lepiej założyć dla świętego spokoju.


RE: Bannersbroker.com - pawlo0508 - 12-03-2013 08:11

no panowie ja utworzyłem kampanie wczoraj i dzisiaj miałem podliczenie i nawet ładnie podliczyło jeszcze jedno i fioletowe się zamkną :huh:dla tych którzy nie byli wczoraj na webinarze przekazuje ze trzeba mieć włączona kampanie by panele się naliczały Idea


RE: Bannersbroker.com - danmatka - 12-03-2013 08:47

u mnie naliczyło bez kampanii, więc nic nie trzeba zakładać Smile)


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 12-03-2013 08:57

ja też nie mam kampanii i miałem wczoraj podliczenie jak i dzisiaj , moja nowa polecona tak samo nie ma kampanii , i miała wczoraj podliczenie ale nie pełne - tylko panele z pakietu startowego podliczyło a dziś jej wszystko nadrobiło


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 12-03-2013 09:39

Ja z kolei założyłem po jednej kampanii z blind i choice network i dziś miałem podliczenie, całkiem spore.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 12-03-2013 09:39

Panowie, co znaczy napis TBD przy due date w withdrawal logs ?


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 12-03-2013 09:43

(12-03-2013 09:39)Pozdro napisał(a):  Panowie, co znaczy napis TBD przy due date w withdrawal logs ?
Że coś im się zwaliło i mają problem, naprawiają to podobno, już od jakiegoś czasu.


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 12-03-2013 10:19

Ja mam aktywną kampanię, ale naliczeń brak. Odpalić kolejną asekuracyjnie?

Jeszcze jedno pytanko.. Kiedy muszę przydzielać TP do poszczególnych kolorów. Jest jakiś deadline - że jeśli nie przydzielę to przepada? Wink Pytam bo czekam aż dostanę naliczanie wtedy przypiszę do odpowiednich kolorów.


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 12-03-2013 10:31

mój polecony czeka już 3 tygodnie i nie było informacji o przymusowym przydzieleniu , ja natomiast sobie wyliczam jakie panele w danym miesiącu mi się kończą mniej więcej i sobie na bieżąco przydzielam Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 12-03-2013 10:48

(12-03-2013 09:43)kleomenes napisał(a):  
(12-03-2013 09:39)Pozdro napisał(a):  Panowie, co znaczy napis TBD przy due date w withdrawal logs ?
Że coś im się zwaliło i mają problem, naprawiają to podobno, już od jakiegoś czasu.

Tak tylko podają, a wprowadzone zostało to dlatego że jak wypłata spóźniała się o 1 dzień to dostawali masę wiadomości od ludzi, póki będą opóźnienia to pewnie nie zniknie, o ile pojawi się kiedyś jeszcze tam data Wink