Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - twardy - 26-02-2013 15:44

juz widze jak ty sie Verb22 rozliczasz z tych tysiecy, ktore wyciagasz w BB


RE: Bannersbroker.com - Pawel1178 - 26-02-2013 15:45

Nie wiesz nie gadaj, co do kampanii wspomniane już było że zalega dużo impressions na kontach i nie jest to wogóle wykorzystywane by promować BB w sieci, i ma się to zmienić w postaci tego aby nie odpalać z samego TP paneli ale tylko cześć reszta dzięki innym czynnikom jak SC OT itp.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 26-02-2013 15:52

obawiam sie, ze wiekszosc ludzi, mimo wszystko wybrala BB jako program inwestycyjny, a teraz zmiana regul w czasie gry

naplyw nowych ludzi tez powinien spasc... w koncu to juz nie bedzie to stare BB "kup, odpal pakiet, czekaj na wyciagniecie wkladu"


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 26-02-2013 15:53

Czyli rozumiem że "aktywna kampania" to ta, którą utworzymy i będzie generować fraffic dla nas.
Dzięki Smile


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 26-02-2013 15:55

twardy, z drugiej strony ciągły przypływ nowych członków jest w interesie każdego moim zdaniem, im więcej świeżej gotówki tym lepiej zarówno dla nas jak i samego biznesu, ale to jest tylko moje skromne zdanie.


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 26-02-2013 15:59

Popieram kleomenes


RE: Bannersbroker.com - twardy - 26-02-2013 16:04

ale o czym wy w ogole piszecie?
przeczytaliscie mojego posta?

przeciez zeby nabijac OT to musisz promowac gdzies swojego linka... jesli tego nie bedziesz robic to nie bedziesz mial traffiku na odpalenie paneli

ciekawe czy latwiej znajdziesz poleconych promujac bb jako 'wloz kase, wyciagnij kase' czy 'musisz wlozyc kase, reklamowac bb, wtedy bedziesz mogl odpalic panele'?

@insanemagik

jak ty napiszesz cos madrego kiedykolwiek na jakims forum to bedzie to swieto lasu


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 26-02-2013 16:14

twardy, doskonale cię rozumiem ale wolę trochę popracować nad pozyskaniem nowych członków niż żeby wszystko przychodziło łatwo, szybko i przyjemnie przez rok, a potem klapa bo nie będzie nowych pieniędzy, łapiesz już ? Cool
Wiadomo że łatwiej było by powiedzieć ludziom "włóż kasę, wyciągnij kasę" ale na dłuższą metę to by nie wypaliło myślę.
Takie warunki/założenia umożliwią w miarę regularne przychody nowej gotówki.
Ogólnie nowy jestem w tym wszystkim ale tak mi się wydaje, oczywiście mogę się mylić Tongue


RE: Bannersbroker.com - Gonziur - 26-02-2013 18:57

Kiedy mieliście ostatnio naliczenie?


RE: Bannersbroker.com - max188 - 26-02-2013 19:11

Jakieś 3-4 dni temu. Z tego co wiem to narazie nikt nie miał naliczeń.