Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 25-02-2013 21:51

Kolejne wypłaty na kartę powiadasz, ja mam od 25 stycznia pending, mija miesiąc i co ?
Po jakiego stoi zapis że to max do 20 dni ? Chyba tylko dla tego żeby ładnie wyglądało.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 25-02-2013 22:10

Jak automat będzie działał sprawnie to będzie 10/15/20 dni
Póki co jest poślizg i opóźnienia w wypłatach w BB to nic nowego.

Czyli pewnie masz w okolicach 15 lutego due date, ja widziałem wypłaty z 7 i 12


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 26-02-2013 08:07

Szkoda że naliczeń nie ma bo kilkadziesiąt paneli na zamknięciu.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 26-02-2013 08:19

Czyli wypłaty są realizowane zgodnie z założeniami. To oznacza, że dalej można szukać poleconych.


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 26-02-2013 08:30

Zgadza się, też teraz wziąłem się do roboty Smile Mój cel do końca maja 30 aktywnych poleconych !Smile


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 26-02-2013 12:05

- zostanie wprowadzony nowy panel koloru niebieskiego kosztujący 180$ i nazwany mercedes, każdy taki panel uprawnia nas do losowania prawdziwego mercedesa (szczegóły wkrótce)
- na kontach będących na minusie znajduję się około 32 miliony dolarów stąd decyzja o braku wypłat jeśli zarobki nie pokrywają kosztów prowadzenia konta
- błąd 10% został poprawiony teraz dotyczy każdego koloru osobno ( tu duży plus bo publiczni przyznali się do tego, że był błąd)
- od kwietnia docelowy czas odpowiedzi suportu ma wynosić 15 min ( o jakości odpowiedzi niestety nic nie mówili a szkoda bo z tym kiepsko)
- również od kwietnia, każdy członek BB będzie musiał mieć aktywna przynajmniej jedna kampanie OT, żeby móc zarabiać dalej (Rai i Chris przedstawiali to dosyć ogólnikowo ale z tego co zrozumiałem to po prostu chcą by każdy promował BB chociażby w postaci aktywnej kampanii)
- termin wdrożenia OT nie został podany (pewnie w marcu)
- na konferencji pojawił się president +ceo Vecotr card i wspominał o problemach z wysyłkami kart, weryfikacją danych, dostosowaniem kart do wymagań danego kraju itp. Twierdził, że wszystko ulegnie poprawie (czas pokaże)
- limit rocznych wypłat na pojedyncze konto został ustalony na pół miliona dolarów bez żadnych restrykcji. Powyżej trzeba spełnić pewne warunki, które zachęcają do współpracy ze swoimi poleconymi, a nie tylko do tego aby rejestrować osoby, a nie zajmować się nimi.
- biuro w Indiach zostało oficjalnie ponownie otwarte
- biuro w Uk zostało wynajęte na okres 10 lat
- osoby które osiągną dochód 1 milion dolarów do kwietnia otrzymają specjalne pierścienie od BB dokumentujące ich osiągnięcia (kilkanaście lub kilkadziesiąt takich osób)

Wszystkie konta muszą mieć aktywne kampanie, aby panele mogłby zarabiać. Musisz wykorzystywać impressions. Powodem jest to, że są tysiące konta pełne impressions, i nie są do niczego wykorzystywane, a przecież one są warte traffic dla paneli. Dlatego musimy z nich korzystać z Blind Network lub Choice network aby zdobyć Organić Traffic.
Są to bardzo istotne zmiany, mające na celu wyeliminowanie pasywnych dochodów, ponieważ nie jest to firma inwestycyjna, tylko partnerska. Zmiany zostaną wprowadzone od początku kwietnia ,z wyjątkiem rocznego limitu wypłat (500k), który zostanie uruchomiony już 1 marca.
Wprowadzane zmiany mają zapewnić stabilność firmie na długie lata.

Będzie możliwość uruchomienia tylko części paneli za pomocą TP, oraz pozostałe panele za pomocą innych źródeł trafficu (organic, sales lub incentive). Szczegóły są jeszcze opracowywane. Ci, którzy kupili mnóstwo TP przed wprowadzeniem tych zmian, będą mieli możliwość zredukować ilości paczek w celu wyrównania salda


RE: Bannersbroker.com - Pawel1178 - 26-02-2013 14:25

Zmiany zmiany jak najbardziej na PLUS Smile !


RE: Bannersbroker.com - twardy - 26-02-2013 15:11

na plus?

co to znaczy "chcą by każdy promował BB chociażby w postaci aktywnej kampanii"
mam tylko aktywowac kampanie ale nikt nie musi klikac w moj link? Huh


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 26-02-2013 15:14

"Aktywna kampania" można rozumieć dwojako, niemniej podpinam się pod pytanie.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 26-02-2013 15:36

Ciekawe jak osoby o zarobkow 0.5 milionw dolarów rozliczaja się z podatku. Widocznie BB idzie im na ręke jak moneybookers dla graczy hazardowych, czyli wyplaty na kartę i do ręki, czyli czyste oszustwo bo bez papierów nikt się nie rozliczy taka prawda