Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - pawlo0508 - 09-02-2013 18:51

panowie mam pytanie zmieniał ktoś numer telefonu w profilu bo kończy mi się umowa i chciałbym ją zerwać i nie wiem czy nie będzie jakiś problemów w BB jak numer teraz zmienie


RE: Bannersbroker.com - Pawel1178 - 09-02-2013 19:20

Nie bedzie zadnych problemów Wink


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 10-02-2013 08:54

Nie będzie żadnych, zresztą możesz przenieść numer do innej sieci


RE: Bannersbroker.com - Elite - 11-02-2013 12:52

BannersBroker v2.9 – planowany start na 19 lutego.

Executive
Na ten typ członkowstwa będziemy przechodził każdy który ma ponad 29 aktywnych subskrypcji TP. Jeśli ktoś aktualnie wykupuje od 10-29 TP zostanie dalej na koncie Premium, przejście na Executive będzie w momencie kiedy kupi kolejny TP.

[Obrazek: 291gm.png]

Pakiet Prestige:
- będzie zawierał panel wszystkich kolorów + panel Prestige
- koszt pakietu 11,030$ dla konta Standard i 11,430$ dla konta Executive
- 1 457 000 Impresji

Panel Prestige:
- cena: 7290$
- impresje : 1 093 000
- traffic potrzebny do zakwalifikowania : 3 654 000

Od tej pory makro będzie dotyczyło również paneli kolory czarnego, zaś panel Prestige nie będziesz obejmowało makro, tak jak do tej pory w przypadku paneli czarnych.





Podział Trafficu.

Traffic zostanie podzielony na 4 typy:
- Traffic Pack
- Organic Traffic
- Incentive
- Sales Credit

Incentive Traffic [NOWE]
BannersBroker będziesz nagradzało nas tym typem trafficu za wykonanie zadań, posiadanie strony poświęconej BB. Traffic z poleconych którzy zakwalifikują panel roll-up będzie lądował w tym banku.

Traffic z poleconych będziemy również dostawać do 4 różnych banków. Jeśli nasz polecony zakwalifikuje panel za pomocą Traffic Pack dostajemy ten typ trafficu, jeśli za pomocą Incentive Trafficu to dostajemy traffic do tego banku.

[Obrazek: 293o.png]
Każdego miesiąca po zakupie Trafficu będziesz musiał go całkowicie rozdzielić pomiędzy panele. Nie będziesz mógł go użyć jeżeli nie będzie on ulokowany.
To samo tyczy się Oraganic/Incentive Traffic, aby móc go użyć będziesz go musiał rodzielić.

Nowy Proces kwalifikacji paneli.

[Obrazek: 294r.png]
Będziemy mogli sami dokonać wyboru jakim typem trafficu chcemy aktywować panel.
Kwalifikując panel z Sales Credit Bank, nie zabiera nam makro na dany panel ale i też nie daje nam makro na panele niższego koloru. Nasz sponsor dostajemy połowę trafficu użytego przez nas do swojego Sales Credit Bank

[Obrazek: 298h.png]
W przypadku aktywowania paneli w połowie z Sales Credit i w połowie z Traffic Pack, tracimy połowę makro na panel zielony i dostajemy połowę na panel koloru niższego ( nie na 2 panele lecz na 1 panel niebieski)

[Obrazek: 295k.png]
Kwalifikując panel w całości Traffic Pack dostajemy makro na 2 panele koloru niższego, oraz zabiera nam makro na zakwalifikowanie panelu.

[Obrazek: 296l.png]
Jeżeli zdecydujemy się na aktywnie panelu za Organic Traffic, nie tracimy makro oraz nie dostajemy makro na panele niższego koloru. Sponsor dostaje odpowiednią ilośc tego typu trafficu do swojego banku.

[Obrazek: 297y.png]
W przypadku kwalifikowania paneli za Incentive Traffic działa to na takiej samej zasadzie co za Organic Traffic tj. nie tracimy i nie dostajemy makro, sponsor dostaje połowę tego typu trafficu do swojego banku.

Artykuł pochodzi z mojego bloga : http://elitarnybroker.blogspot.com
Jeśli chcesz skopiować ten artykuł na inne forum/bloga/stronę najpierw zapytaj o zgodę.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 11-02-2013 13:11

Dobra robota. Powiedz mi tylko jedną rzecz... czy konto premium przypadkiem nie jest od 3 paczek TP? Mam poleconych którzy maja po 2 paczki a dalej są na koncie standard... Wink


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 11-02-2013 13:16

Premium jest od zawsze od 2 TP i więcej. Na standard tylko się jest mając 1 TP.

Co nie oznacza że jest błąd, bo ja mam 4TP i mam Standard, ale na pewno się to zmieni, to tylko kwestia czasu Smile

I nie wprowadzajcie poleconych w błąd - PREMIUM od 2 TP


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 11-02-2013 14:07

To szkoda ;p Ja też mam 4TP ale konto premium.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 11-02-2013 14:29

taa, mam im oddć 500 $ za dostęp do bloga, no kurwa czego jeszcze nie wymyślą. mam 9 traffick packów kupowanych, zobaczymy.


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 11-02-2013 16:16

Z osób które zleciły wypłatę na początku stycznia, otrzymał już ktoś środki na STP? Bo nie wiem czy Ja coś źle zrobiłem czy to u nich nadal problem i trzeba czekać dalej.


RE: Bannersbroker.com - pawlo0508 - 11-02-2013 16:41

a co z makro od poleconych znikło w nowych zmianach