Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 05-02-2013 19:20

mi zaakceptowali karte, powwinni teraz przysłać.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 05-02-2013 20:29

Mi nie zaakceptowali zdjęcia faktury gdyż była ułożona bokiem, a tak nie może być. Można się wkurzyć.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 06-02-2013 02:04

no wybacz zeby ktos w kanadzie przechylal glowe, zeby odczytac co tam jest napisane


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 06-02-2013 13:29

Informacja z polskiego supportu (z chatu BB) odnośnie wypłat:

Cytat:Witamy,

dziękujemy za wiadomość. Wypłaty będą realizowane przez cały ten tydzień. Prosimy zatem o cierpliwość i przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Prosimy jednak sprawdzić czy wszystkie dane podane na STP zgadzają się z danymi wpisanymi na koncie Banners Broker (np. adres email), ponieważ jeśli jakieś dane się nie zgadzają to wypłata nie zostanie zrealizowana.

Pozdrawiamy,

PolandSupport



RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 06-02-2013 16:01

Udało się w końcu i zaakceptowali mi proof of address. Nie wie ktoś może czy jeśli zamówię kartę bez potwierdzenia notarialnego ID, karta dojdzie i wtedy wyślę notarized form to odblokują możliwość wypłat 4x/miesiąc czy do końca będę miał możliwość wypłat 1x/miesiąc ?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 06-02-2013 16:28

Możesz potwierdzić notarialnie po otrzymaniu karty, ja tak robiłem Wink


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 06-02-2013 16:48

(06-02-2013 02:04)twardy napisał(a):  no wybacz zeby ktos w kanadzie przechylal glowe, zeby odczytac co tam jest napisane
Po twojej wypowiedzi widać, że twoje IQ niczym nie różni sie od IQ średnio kumającej małpy, bo nawet w najprostszym systemowym programie do otwierania zdjęc jednym kliknięciem myszki obracasz obraz/screen i nie wydaje mi się żeby ktoś musiał przechylać głowepokerface


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 06-02-2013 17:35

Znając @twardego to była ironia Wink


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 06-02-2013 17:48

Ale wy macie problemy, kartę zamówiłem o godzinie 12 a o 17 już miałem zaakceptowane i leży u Vectora. Teraz tylko czekać na kartę Smile


RE: Bannersbroker.com - twardy - 06-02-2013 18:12

(06-02-2013 16:48)Twister1992 napisał(a):  
(06-02-2013 02:04)twardy napisał(a):  no wybacz zeby ktos w kanadzie przechylal glowe, zeby odczytac co tam jest napisane
Po twojej wypowiedzi widać, że twoje IQ niczym nie różni sie od IQ średnio kumającej małpy, bo nawet w najprostszym systemowym programie do otwierania zdjęc jednym kliknięciem myszki obracasz obraz/screen i nie wydaje mi się żeby ktoś musiał przechylać głowepokerface

najwazniejsze ze ty jestes inteligentny Jerk