Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 04-02-2013 19:43

kleomens wiem ale wyplace 6 k zł swobodnieSmile do maja wyplace z 20 k


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 04-02-2013 19:44

Wysłałem im w piątek fakturę ze sklepu i odrzucili. Pojawił się taki komunikat: Proof of address not aproved. Please revise: Please submit a recent within 4 months utility bill or bank statement that clearly shows YOUR name and address and a DATE. Go to personal settings and print off the PDF notarized ID Form complete it in English and have it signed by a notary public and re-upload this form with the bill attached.
Please check the information above and upload a new proof.

Wiem co tam pisze, ale nie wiem nadal jak im to wysłać by zaakceptowali proof of address. Faktura była aktualna, dane były widoczne, tylko że była po polsku, innej nie posiadam.

Najpierw muszę wysłać notarized form ? Bez tego nie zaakceptują proof of address ?


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 04-02-2013 20:08

wysokiej rozdzielczości było widać caly dokument z pieczatkami i podpisami ?? ostatnio mój polecony zalozył konto , wyslal zdjęcie wysokiej rozdzielczości dowodu osobistego pierwszej strony , i zdjęcie kwitku A4 z ubezpieczalni gdzie miedzy innymi widniały jego dane i były pieczątki i podpisy bo akurat ubezpieczał auto i tez zatwierdzili , od rejstracji konta do otrzymania meila ze karta została wysłana minęło 11dni

Inny polecony wysyłał skan faktury i nie przeszło mu , a jak zdrobił zdjęcie aparatem tego samego papierka to przeszło

W obydwóch przypadkach bez potwierdzenia notarialnego


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 04-02-2013 20:14

Racja, jak wysyłałem dok. tożsamości to też robiłem zdjęcie. Spróbuje. Z resztą, u nich ciągle się zmienia. W tej notce pisze, że ma być razem z notarized form ale zobaczymy co będzie po drugim podejściu.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 04-02-2013 20:36

z notarized form ma być jak chcesz 4 wypłaty miesięcznie tak jak chcesz 1 to tylko potwierdzenie adresu chyba


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 04-02-2013 23:40

Nie zaakceptowali screena przelewu. Rzeczywiście, jest różnica między papierkiem a screenem przelewu na którym widniej mój adres. Banda jebanych idiotów


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 04-02-2013 23:54

Mojemu poleconemu wczoraj zaakceptowali screen przelewu Wink Musiales ze trafic


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 05-02-2013 00:36

wyslalem wyciąg z konta oczywiscie zrobilem screenshooterem tak jakby to byl papierek zobczymy. Jak nie zaakceptują to ..


RE: Bannersbroker.com - jannowak - 05-02-2013 01:55

Ja kupiłem w Carefour'e szynkę i batona poprosiłem o fakturę, zaakceptowali, więc nie róbcie problemów z niczego.


RE: Bannersbroker.com - hugoboss15 - 05-02-2013 09:21

Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mam w ogóle opcji wypłaty na STP i Payze?