Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 02-02-2013 11:09

Przeczytałeś to co napisałem ?
""Wypłaty na STP oraz Payza, były realizowane przez cały zeszły tydzień i będą realizowane także w przyszłym tygodniu. Przepraszamy za opóźnienia" "

Tak czy siak poczekać można dla pewnościCool


RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 02-02-2013 11:46

Przeczytałem, ale to już z 5 termin jest, więc jak nie zobaczę to nie uwierzęWink Przecież Ja nikomu nie bronie wchodzić, jak dostanę tą wypłatę, to już nigdy złego słowa na bb nie powiemBig Grin, bo wkład wróci do mnie a więc program będzie na plusCool


RE: Bannersbroker.com - Krampo - 02-02-2013 12:00

Poczekam aż wybuchnie na forum euforia związana z zasileniem kont bankowych Wink. Lepiej poczekać parę dni i stracić tylko czas niż wpłacić a potem być w czarnej ( | ) .
Mały offtopic.. działacie w czymś jeszcze oprócz BB. Ja od jakiegoś czasu w SureInv - 5% na dzień. Na razie działa i bez żadnych problemów wypłacam % codziennie na LR. Jak co to polecam spróbować choćby z jakąś małą wpłatą Wink


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 02-02-2013 13:36

Ja działam na unitedpaychceck 1,5% dziennie, super programCool


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 02-02-2013 17:21

Krampo mozesz sprawdzic PW Smile

I ten temat jest o BB wiec bez reklam ;p


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 02-02-2013 20:09

BB się rozwija. Oby mi doszla karta i było wyplacalne do przynajnmiej 2013 roku. Mam pytanko do bardziej zainteresowanych tematem. Jakie BB ma plany na 2013 i 2014 rok?


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 02-02-2013 20:12

plany do końca roku 2013 to milion osób w biznesie. Póki co jest ponad 300 000.


RE: Bannersbroker.com - startchips - 02-02-2013 23:15

Ciekawi mnie jak można planować liczbę osób ? Jak np. w ciągu 2 miesięcy przybyło 300 000 użytkowników, to liczą tak, że za kolejne 2 miesiące będzie już 600 000 i potem 900 000 ? Tego nie można tak planować w przybliżeniach Wink Bo np. wypłatami mają problemy to użytkownicy będą uciekać Wink


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 02-02-2013 23:18

Dla tego to są "plany", a nie założenia Tongue


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 03-02-2013 10:01

Sorry, że poruszam tą kwestie po raz kolejny, ale jak to jest dokładnie z tym potwierdzeniem adresu i ID. wypełniam notarized form i idę do notariusza. Przystawia pieczątkę i co dalej. Mam to wysłać w zakładce goverment id czy proof of address ? Obok dokumentu ma być widoczny dokument tożsamości ? Wszystko musi być w jednym pliku ? I ostatnie, czy jak wysyłam notarized form to i tak muszę wysłać proof of address ? Z góry dzięki za pomoc.