Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-01-2013 16:04

Mam małe pytanko, mianowicie, jeden z moich poleconych wykupuje zielony pakiet, mam z tego jakiś bonus ? Jeśli tak to jaki ?


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 29-01-2013 16:35

wpadnie Ci trochę trafficu i makra po jedym na każdy kolor do zielonego Smile


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-01-2013 16:40

@UP
Nie jest to czasem tak jak z panelami purchased ? Żebym dostał makro i traffic na jeden panel każdego koloru z tego pakietu, to potrzeba żeby dwaj poleceni wykupili pakiet zielony ?


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 29-01-2013 16:48

Kolega wyżej wprowadza w błąd ponieważ dostaniesz tylko połowe makra na każdy panel włącznie z zielonym.

Dokładnie tak jak to napisałeś aby mieć pełne makro na te kolory z pakietu muszą być odpalone dwa takie pakietu u twoich poleconych bądź jakieś dodatkowo wykupione panele.

Pozdrawiam.


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 29-01-2013 17:34

a to przepraszam , byłem pewien że dostałem kiedyś makra jak polecony kupił pakiet


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-01-2013 17:35

Oki, wiem co chciałem wiedzieć, dzięki wam Smile


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 29-01-2013 18:19

Jeszcze dodam taki mały szczegół, że za 2 cykl paneli z pakietu NIE dostajemy makra, ani trafficu.


RE: Bannersbroker.com - Elite - 29-01-2013 19:17

Czyli nie dostaje się makro za panele COMP1 i COMP2.
Sponsorzy o tym wiedzą i często aby zyskać z poleconego jak najwięcej doradzają mu zamiast kupienie droższego pakietu, tańszy pakiet + panele + TP. Jeśli ktoś chce szybko odzyskać pieniądze to taka strategia jest dobra, ale jeśli ktoś myśli o wkładzie długoterminowym to już lepiej kupić droższy pakiet.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 29-01-2013 19:27

Za COMP1 się dostaje, za COMP2 się nie dostaje Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 30-01-2013 19:44

(29-01-2013 19:27)BBinternet napisał(a):  Za COMP1 się dostaje, za COMP2 się nie dostaje Smile

To właśnie napisał @Elite


(29-01-2013 19:17)Elite napisał(a):  Czyli nie dostaje się makro za panele COMP1 i COMP2.
Sponsorzy o tym wiedzą i często aby zyskać z poleconego jak najwięcej doradzają mu zamiast kupienie droższego pakietu, tańszy pakiet + panele + TP. Jeśli ktoś chce szybko odzyskać pieniądze to taka strategia jest dobra, ale jeśli ktoś myśli o wkładzie długoterminowym to już lepiej kupić droższy pakiet.

To samo mówie od zawsze, wyższy pakiet > niższy pakiet i panele

Wyjątkiem może być:
1) Osoba ta będzie miała poleconych - wtedy niższy pakiet lepszy
2) Polecony to osoba z rodziny, jednak wtedy też lepiej kupić wyższy pakiet i dorzucić panele.

Więc podsumowując wyższy pakiet > niszy i panele Smile