Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 23-01-2013 18:48

Ostatnia była miesiąc temu, a wypłaty co miesiąc to nic dziwnego w BB


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 23-01-2013 20:35

(23-01-2013 18:48)ComboThe napisał(a):  Ostatnia była miesiąc temu, a wypłaty co miesiąc to nic dziwnego w BB
I oby przy tym pozostali bo wirtualna gotówka mnie nie interesuje Big Grin


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 23-01-2013 21:09

Pierwszy termin wypłaty był na 8 stycznia, później 11, później bodajże 17, jeszcze później na dzisiaj (23 stycznia) i teraz na następny tydzień.
To tak poglądowo.


RE: Bannersbroker.com - mati1 - 24-01-2013 22:42

wreszcie wypłacili na karte długie czekanie ale wypłata jest


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 25-01-2013 12:38

Czyli bb utwierdziło nas w przekonaniu że warto być z nimi, mam nadzieje że szybko naprawią te panele...


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 25-01-2013 15:02

Dziś otrzymałem kartę z BB. Jeśli to kogoś interesuje to czekałem na nią jakieś 3 tygodnie. Ktoś wcześniej pisał, że termin oczekiwania na kartę się skrócił i najwyraźniej miał rację Smile


RE: Bannersbroker.com - max188 - 25-01-2013 16:11

(25-01-2013 15:02)kleomenes napisał(a):  Dziś otrzymałem kartę z BB. Jeśli to kogoś interesuje to czekałem na nią jakieś 3 tygodnie. Ktoś wcześniej pisał, że termin oczekiwania na kartę się skrócił i najwyraźniej miał rację Smile

Powiedz mi tylko jedno Ty potwierdzales notarialnie ten dokument? Pytam bo przy pierwszych zarobkach zamawiam karte, mam zatwierdzony dowod i adres ale bez tego dokumentu notarialnego i nie wiem czy bede musial go tez wypelnic.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 25-01-2013 16:22

@UP
Bez potwierdzenia przesłałem, normalny skan. Raczej tego dokumentu nie będziesz musiał wypełniać, no chyba że coś się zmieniło Smile


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 25-01-2013 17:42

Odnośnie ruchu paneli, które teraz zwolniły - spowodowane jest to zmniejszeniem się trafficu w internecie po świętach.

Info z webinaru prowadzonego przez Chrisa


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 25-01-2013 19:18

Aktualności z webinaru Q&A 25.01.2013 r.


1.Realizacja wypłat uległa opóźnieniu ze względu na wprowadzenie nowej wersji programu 2.9, będą one realizowane w ten weekend oraz w kolejnym tygodniu. Przepraszamy za opóźnienia.

2.UK BB Tour wystartuje 21 lutego i potrwa do 24. Wszelkie szczegóły odnośnie wydarzenia są dostępne na stronie http://www.thebbtour.com

3.Została dodana opcja cofania zleconych na kartę wypłat, przy każdym zleceniu znajduje się przycisk „Reverse” który umożliwia wycofanie zlecenia.

4.Nowy pakiet będzie nosił nazwę Prestige.

5.Wraz z nową wersją zostanie wprowadzony mowy typ członkostwa, Executive. Obecni członkowie, którzy posiadają 10 lub więcej Traffic Packów będą mieli możliwość wyboru czy chcą pozostać na koncie Premium czy przejść na Executive. Nowy użytkownicy będą przechodzić automatycznie na nowy typ konta.

1 TP = standard
2-9 TP = Premium
10 i więcej = Executive (nowi użytkownicy)

Cena Traffic Booster’a dla konta Executive to 4$, wypłaty dla tego konta będą realizowane w ciągu 10 dni kalendarzowych.

6.Obecnie praca paneli uległa wydłużeniu. Praca ta jest uzależniona od ruchu na stronach, na których BannersBroker umieszcza panele. W okresie świąt ruch ten był znacznie niższy niż dotychczas.

7.Od 1 lutego by otrzymać wypłatę niezbędne będzie potwierdzenie tożsamości poprzez wgranie zdjęć dowodu osobistego.