Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ochlapus - 21-01-2013 12:57

Dostał ktoś środki na STP? 17go miało być, a u mnie nadal nic, zaczyna to być irytujące


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 21-01-2013 13:29

@up nie Cool


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 21-01-2013 13:29

@up jeszcze nie


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 21-01-2013 15:57

Panowie BB miało problem ostatnio z za szybkim naliczaniem paneli i zamykały sie w 2-3 dni to teraz muszą to przecież odrobić bo to nie stało sie 20 osobom tylko paru tysiącom więc to nie są małe sumy. Wolniejsze naliczanie teraz odrabia to co nad liczyli dawniej i tyle taka jest prawda.

Poczekajmy a zarobimy drugie tyle z BB przez kolejny rok.

Wszystko pewnie wróci do normy w wersji BB 2.9 więc już niebawem.


RE: Bannersbroker.com - Elite - 21-01-2013 15:58

Ja zlecałem na Payza i też czekam.


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 21-01-2013 18:25

@up jak wszyscy Cool


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 22-01-2013 16:21

tak mi zarabiaja panele kupione w styczniu: /Zółte 0,50$dziennie./ /fioletowe 1$dziennie./ /niebieskie 3$dziennie/ a /zielone 6$dziennie/


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 22-01-2013 16:43

Po aktualizacji powinno wszystko wrócić do normy swoją drogą dużo Ci podlicza na wyższych kolorachXpokerface


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 23-01-2013 14:33

Cytat:Aktualizacje z 23 stycznia (*)
1) nie ma juz problemu z odzyskiwaniem hasla
2) blad przy wyplatach u niektorych na BB karty - usuniety
3) Nowy portal dla publishers, wiele osob juz stworzylo nowe kampanie, niestety bedzie on jeszcze offline przech chwile, poniewaz nowy broker chce dodac pewne zmiany.
4) Wszystkie wyplaty pending na BB Karte, Payza i STP beda wyplacowe w ciagu przyszlego tygodnia
5) Niektre repurchase panele nie mialy kodow, to tez juz zostalo sprawdzone.
6) Rowniez jestesmy poinformowani, ze niektorzy affiliates maja problemy z naliczaniem paneli. Mozecie byc pewni, ze zostanie to rozwiazane wkrotce, i poprawny ruch paneli bedzie widoczny. Prosze pamietac ze panele pokazuja rozne wartosci w zaleznosci od ilosci trafficu ktory otrzymuja. Nie ma okreslonego, nie ma zagwarantowanego czasu zamkniecia sie paneli.



RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 23-01-2013 18:42

Ciekawe ile razy jeszcze przełożą termin wypłat, bo to się już robi nudnepokerface