Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 19-01-2013 15:35

(19-01-2013 15:27)insanemagik napisał(a):  Nie, leżał maks 5 dni ale fakt tylko raz tak chulneło Tongue a właśnie, jeżeli panele leżakują to pracują w jakiś sposób ??

Tak, pracują, lecz troszkę wolniej.
Jeśli nie leżał to znaczy, że uruchomiłeś go ok. 3 tygodnie temu, kiedy niektóre panele praktycznie stały, a niektóre leciały po kilkadziesiąt dolarów dziennie?


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 19-01-2013 22:23

To naliczenie 50$ od razu po odpaleniu mogło być spowodowane tym błędem z naliczaniem w okresie przed nowym rokiem.


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 19-01-2013 22:28

DokładnieIdea


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 20-01-2013 17:46

(19-01-2013 15:35)BBinternet napisał(a):  
(19-01-2013 15:27)insanemagik napisał(a):  Nie, leżał maks 5 dni ale fakt tylko raz tak chulneło Tongue a właśnie, jeżeli panele leżakują to pracują w jakiś sposób ??

Tak, pracują, lecz troszkę wolniej.
Jeśli nie leżał to znaczy, że uruchomiłeś go ok. 3 tygodnie temu, kiedy niektóre panele praktycznie stały, a niektóre leciały po kilkadziesiąt dolarów dziennie?

Niekoniecznie. Ja odpaliłem jeden leżakowany zielony i po jednym podliczeniu nadgonił tego który już sobie troszkę pracował, a nawet przegonił ok kilka centów Wink


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 20-01-2013 22:09

Znowu mi BB podpadło. Akurta dzisiaj pobrało mi 100$ subskrypcji, i mam minusowy stan konta dzięki któremu nie będę mógł wypłacić 800 $. (pewnie myślą że anuluje wypłatę). Pogratulować. Nie wspomne o prędkości paneli, które udają że idą do przodu.


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 20-01-2013 22:28

@up Dobrze gada, polać mu Lol
Szczerze to fakt wymagają od nas a od siebie nie facepalm


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 20-01-2013 22:31

insanemagik

Tak, i mają świetne narzędzie - pobieranie subskrypcji. Wystaczy że koles zażada wyplaty 600 $ poczeka 2 tygodnie, walną mu subskrybcje 300 $ i juz nie moze wyplacic kolejnych 3 tygodnie i potem znowu i znowu. Najgorsze jest to że to byla dla mnie najważniejsza wyplata. Potem BB moze mi lizać plecy. Wali mnie co sie bedzie dzialo na koncie waże ze mam zwrot.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 20-01-2013 23:51

masz problem... nie myslisz

jesli wiesz ze w BB istnieje takie cos jak abonament, to dlaczego nie zostawiasz tej kwoty na ewallet?


RE: Bannersbroker.com - insanemagik - 21-01-2013 08:11

(20-01-2013 23:51)twardy napisał(a):  masz problem... nie myslisz

jesli wiesz ze w BB istnieje takie cos jak abonament, to dlaczego nie zostawiasz tej kwoty na ewallet?

Pewnie dla temu że wypłaty miały być dawno przed pobraniem suba, a minusa nadrobił by zamykającymi się panelamiCool


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 21-01-2013 08:39

Z tym naliczaniem to troszkę w kulki lecą, panele, które powinny się zamknąć 2 tyg temu , mają do końca 10$ i lecą po kilka centów na każde naliczenie ;/