Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 15-01-2013 00:58

BB

Your Card was rejected for the following reason: Must be able to see both sides of ID .. The ID and Photo required as well as issue and expiry dates.

Coś takiego. Miejmy nadzieje że w czwartek dojdą pieniążki na payze. A nie wiesz może tak przy okazji kiedy payza odblokuje transfery do Polskich Banków?


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 15-01-2013 01:13

(15-01-2013 00:58)Verb22 napisał(a):  BB

Your Card was rejected for the following reason: Must be able to see both sides of ID .. The ID and Photo required as well as issue and expiry dates.

Coś takiego. Miejmy nadzieje że w czwartek dojdą pieniążki na payze. A nie wiesz może tak przy okazji kiedy payza odblokuje transfery do Polskich Banków?

Hmm... W każdym razie myślę, ze możesz poczekać na wypłatkę, a później na spokojnie sobie to uzupełnisz.
Co do Payza to z tego co się orientuję to nie wiadomo, chociaż może się coś zmieniło. Ja bardziej w STP siedzę Smile

Btw. co to się dzieje, że nie narzekasz? Przecież wypłaty miały być 11 stycznia? Big Grin


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 15-01-2013 09:39

Photo id jest obowiazkowe, a jesli piszesz ze wyplacasz payze to adresu nie musisz.

Chociaz ja swoim poleconym doradzam ubiegac sie o karte i Tobie osobiscie tez radze, poniewaz w niedalekiej przyszlosci ma byc to glowny i jedyny srodek wyplat z bb Wink


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 15-01-2013 10:34

Dokładnie tak jak pisze Combo , lepiej od razu karte zamówić żeby później nie kombinować , a wkleić im jakiś rachunek czy coś to żaden kłopot , przykładowo mój polecony nie miał żadnego rachunku czy faktury a w tamten czwartek płacił ubezpieczenie auta i z Ciekawości zrobiliśmy skan formularza A4 z ubezpieczalni bo przecież są tam wszystkie jego dane i przesłaliśmy i dziś ma już zatwierdzone to potwierdzenie jak i dowód osobisty gdzie przesłaliśmy tylko jedną stronę


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 15-01-2013 20:01

podobno 20 stycznia payza odblokuje przelewy do polski a 17 stycznie 850 $ - oby..


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 15-01-2013 20:05

Czyli za kilka dni zmiana sygnaturki hehe


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 15-01-2013 20:05

comboThe

a ja zleciłem wyplate na początku stycznia (2 stycznia bodajże) to dojdzie mi te 850 $?


Bannersbroker.com - BBinternet - 15-01-2013 20:07

(15-01-2013 20:05)ComboThe napisał(a):  Czyli za kilka dni zmiana sygnaturki hehe

Właśnie widzę duże opanowanie Verba, wypłat nie było 8, nie było 11 i nic! Żadnego narzekania


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 15-01-2013 20:11

BBinternet

Bo nie miałem kompa, płyta głowna mi sie schajcyla, tak to bym narzekał w4


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 15-01-2013 22:39

Wypłaty na karty już dochodzą mój ref właśnie dziś dostał zleconą 22.12.12.

Także BB cały czas do przodu.

Edit:

Moja zlecona 25 też już jest na karcie. ;D