Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - mati1 - 11-01-2013 15:25

nio na to wychodzi


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 11-01-2013 16:26

Taka odpowiedz dostałem od supportu. "Prosimy o załączenie wszystkich dokumentów jakie otrzymał Pan od notariusza w jednym pliku wraz z obustronnym skanem dowodu."


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 11-01-2013 16:52

Ja tam zeskanowałem tylko pdfa (tej kartki z tyłu nie dołączałem) i mam status notarized Smile

Potwierdzenie dowodu kosztuje 6zł z groszami, tylko nie wiem czy nie jest wymagany pdf


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 11-01-2013 18:58

Aktualności z webinaru Q&A z dnia 11.01.2013

przesyłamy Wam najważniejsze informacje z dzisiejszego webinaru:

1.Kolejna partia wypłat na kartę zostanie zrealizowana w ten weekend. Obecnie czas realizacji będzie wynosił :
20 dni kalendarzowych dla konta standard
15 dni kalendarzowych dla konta Premium

2.Kolejny przewidywane terminy realizowania wypłat na STP oraz Payza to 17 styczeń.

3. Pod koniec stycznia zostaniewpowadzona nowa wersja 2.9 a wraz z nią kilka nowości:
- nowy pakiet, oraz panel na którego nazwę będzie można wkrótce głosować poprzez stronę BannersBroker, proponowane nazwy to : Infinite, Supreme, Elite, Galaxy, Extreme, Corporate, Prestige, Optimum, Premier, Crown
4. Incentive Traffic – który będzie można zgromadzić poprzez posiadanie stron I blogów na temat BannersBroker.

Wkrótce zostanie dokonany podział Traffic Bank’u i zgodnie z nowymi zasadami panele będę kwalifikowane w pierwszej kolejności z Sales Credit.

Również z końcem stycznia zostanie wprowadzony nowy typ członkostwa – executive, za które będzie pobierana opłata w wysokości 500 $.


RE: Bannersbroker.com - Pawel1178 - 12-01-2013 11:30

Przyznam że nowy rok i nowe zmiany na + jak najbardziej Smile


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 12-01-2013 12:04

dodali juz nowego publishera Smile
i wszystko ladnie dziala Wink


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 12-01-2013 18:40

Cytat:David Hooker i Lorenzo są w UK, otwierają nowe biuro. Mianowany tez już został General manager, który zostanie przedstawiony już wkrótce.

Kolejny BB Tour będzie w UK w lutym.
BB India działa, kolejne biura będą tam otwierane.

BB Będzie miało PR, który będzie przedstawiał i dbał o dobre imię firmy

5 nowych krajów zostało otwartych.

Wyplaty:
BB Cards - Wypłaty były już robione w tym tygodniu, robione są partiami, dokładną datę można zobaczyć w widhdrawal logs
Próbowaliśmy robić co 7 dni, ale inny scenariusz będzie:
20 dni dla standard
15 dni dla Premium

Payza - kolejna wyplata 17 stycznia
STP - 17 stycznia

Automatyzacja procesu z kartami jest prawie w 90% zakonczona, Moze byc pare bledow jeszcze ale zostanie to rozwiazane niedlugo i wszystko bedzie dzialalo.

Prezentacja Davida Hookera z Dublina bedzie na stronie.
Negatywne wpisy, blogi w internecie - legalne akcje sa podjete przeciwko tym, ktorzy to wypisują



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 14-01-2013 17:53

Po zalogowaniu możemy już głosować na nazwę nowego pakietu!


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 15-01-2013 00:40

Mam pytanie bo pojawiło mi się info na BB: You have entered invalid information or data. Please go to your personal information page to resolve the issues listed below. Please note that this will restart the application process.

Muszę dokumenty załączyć tylko jeśli chcę kartę? Bo normalnie wyplacilem na payze kase..?


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 15-01-2013 00:55

(15-01-2013 00:40)Verb22 napisał(a):  Mam pytanie bo pojawiło mi się info na BB: You have entered invalid information or data. Please go to your personal information page to resolve the issues listed below. Please note that this will restart the application process.

Muszę dokumenty załączyć tylko jeśli chcę kartę? Bo normalnie wyplacilem na payze kase..?

Z tego co widzę "ubiegasz" się o kartę i jest jakiś problem, wejdź w personal information i napisz czego dotyczy, dlatego, że nie podałeś.
Jeśli chodzi o adres to z wypłatą na payza nie powinno być problemu, jeśli chodzi o dowód to radziłbym uzupełnić Smile