Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 05-01-2013 21:22

@UP
Widzisz, też tak miałem, napisali że niewyraźny/rozmyty, to pewnie dla tego że miałem słabej jakości skan(jeśli można tak to nazwać) i do tego doszedł ten ich watermark, który załatwił sprawę. Ja za drugim razem poszedłem do znajomego, który ma punkt xero, skaner itp. i mi zrobił odpowiedniej wielkości i wyraźny skan Smile Przesłałem skan dowodu z obu stron w jednym pliku.


RE: Bannersbroker.com - Gonziur - 06-01-2013 09:49

(05-01-2013 21:22)kleomenes napisał(a):  @UP
Widzisz, też tak miałem, napisali że niewyraźny/rozmyty, to pewnie dla tego że miałem słabej jakości skan(jeśli można tak to nazwać) i do tego doszedł ten ich watermark, który załatwił sprawę. Ja za drugim razem poszedłem do znajomego, który ma punkt xero, skaner itp. i mi zrobił odpowiedniej wielkości i wyraźny skan Smile Przesłałem skan dowodu z obu stron w jednym pliku.

A w jakim programie zapisałeś plik? Ja robiłem to w paint-cie i zapisałęm jako jpg


RE: Bannersbroker.com - max188 - 06-01-2013 10:10

Ja mam dowód zaakceptowany jednak wczoraj nie zaakceptowali mi adresu, pisze tak jak kleomenesowi ze niewyraźny więc musze zrobić nowy skan.

@Gonziur ja też mam dowod w formacje jpg z tego co kojarze tez przerabialem po skanie w paincie, zaakceptowali go za 1 razem po jakis 3 tygodniach od wyslania.


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 06-01-2013 12:13

Ostatnio wszystkie procedury związane z zatwierdzeniem zamówienia kart BannersBroker oraz potwierdzenia danych odbywają sie dużo szybciej.

Ci którzy nie mają zatwierdzonych konto polecam od nowa przesłać im dokumenty lub napisać na Live, załatwią to od ręki.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 06-01-2013 14:06

@UP
Cenna informacja, jutro odwiedzę kolegę Big Grin Została mi tylko faktura do potwierdzenia i zamawiam kartę. Dowód niestety bez notariusza przesłałem tym razem, ale zawsze można podesłać Smile Jak dojdzie do końca lutego ta karta to będę bardzo zadowolony, bo wtedy zlecam pierwszą wypłatę, wkład plus coś ekstra i dodatkowo wkręcam "nieufnych" znajomych do bb Big Grin
Możecie mi powiedzieć jak teraz wygląda ten bonus od znajomych/poleconych ? Dobrze pamiętam, że za 4 zakwalifikowane panele przez poleconego ja mam jeden ekstra, plus do tego makro żeby go uruchomić ?


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 06-01-2013 14:10

@kleomenes
za refa dostajesz 1/4 lub 1/2 macro i trafficu na panele
1/4 za panele repurchase i 1/2 za panele purchase Wink
z tego co pamietam


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 06-01-2013 14:32

(06-01-2013 14:06)kleomenes napisał(a):  @UP
Cenna informacja, jutro odwiedzę kolegę Big Grin Została mi tylko faktura do potwierdzenia i zamawiam kartę. Dowód niestety bez notariusza przesłałem tym razem, ale zawsze można podesłać Smile Jak dojdzie do końca lutego ta karta to będę bardzo zadowolony, bo wtedy zlecam pierwszą wypłatę, wkład plus coś ekstra i dodatkowo wkręcam "nieufnych" znajomych do bb Big Grin
Możecie mi powiedzieć jak teraz wygląda ten bonus od znajomych/poleconych ? Dobrze pamiętam, że za 4 zakwalifikowane panele przez poleconego ja mam jeden ekstra, plus do tego makro żeby go uruchomić ?

Sprawa jest taka jak przedstawił ją kolega wyżej.
Panele purchased to te, które kupujemy od Banners Broker. Jeśli zrealizują jeden cykl to powstaje z nich 1 lub 2 (w zależności od ustawienia) panele re-purchased. Czyli purchased są tylko na początku, zaraz po zakupie.

Jeśli Twój polecony odpali panel purchased to Ty dostajesz OD RAZU 1/2 trafficu, który użył do jego odpalenia + tyle samo makro (1/2).

Jeśli Twój polecony odpali panel re-purchased to Ty dostajesz DOPIERO GDY PANEL SKOŃCZY CYKL 1/4 trafficu, który użył do jego odpalenia + tyle samo makro (1/4).


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 06-01-2013 14:37

OK, dzięki bardzo za info. Wcześniej się temu bardzo nie przyglądałem bo nie mam poleconych ale dość fajnie i korzystnie to wygląda Smile

ED:
Właśnie mi zatwierdzili fakturę, mimo że nie przesyłałem im nowego skanu, nieźle Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Smokie - 08-01-2013 14:44

Przecie, BB to piramida finansowa, nie wiem jak coś takiego moze miec tak duzą popularność (a moze i wiem) ale to predzej czy pozniej padnie, weic inwestowanie w to jest bardzo ryzykowne.
Nie mogę zrozumieć tych paneli reklamowych, wygląda to tak ze kupujemy od bb panele reklamowe, a nastepnie reklamodawcy kupują od nas te panele za co bb daje nam prowizje ? łep pęka Tongue


RE: Bannersbroker.com - mati1 - 08-01-2013 17:29

witam mam pytanie jak mam konto bb i stp a drugie konto bb ma żona czy mogę wypłacić z jej konta na swoje konto stp czy ona musi zakładać swoje konto stp dzięki za opwiedz