Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - MartinS - 02-01-2013 19:07

(02-01-2013 18:56)BBinternet napisał(a):  Chodzi o to, że wy dajecie link do Organic Traffic Wink

Źródło ruchu?


RE: Bannersbroker.com - max188 - 02-01-2013 19:11

Tzn link podaje Tobie a ty załatwiasz ruch i zdobywam na koncie Traffic tak?


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 02-01-2013 19:20

(02-01-2013 19:11)max188 napisał(a):  Tzn link podaje Tobie a ty załatwiasz ruch i zdobywam na koncie Traffic tak?

Tak, po więcej szczegółów zapraszam na priv.


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 03-01-2013 09:37

No i chyba skończyły się codzienne naliczania Undecided, a już zaczynałem się przyzwyczajać.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 03-01-2013 09:40

(03-01-2013 09:37)Damianusix napisał(a):  No i chyba skończyły się codzienne naliczania Undecided, a już zaczynałem się przyzwyczajać.

Jest to spowodowane raczej tym, że naprawiają podliczenia paneli, których nazwy zaczynają się od małej litery.


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 03-01-2013 17:15

jakiś czas temu zrobiłem kampanie blind i mam 2999 used impresions, gdy ustawiłem 2500 target impressions. ustawiłem, żeby zrobił mi się z tego organic traffic ale to się samo miało zamienić czy ja muszę jeszcze coś z tym zrobić?


RE: Bannersbroker.com - Elite - 03-01-2013 18:53

Jeśli ktoś się rozwija na różnych płaszczyznach w temacie "zarabiania w internecie" to myślę że każdego stać na to żeby w regulaminowy sposób dorobić sobie Organic Trafficu. Zanim dołączyłem do BB próbwałem różnych form zarabiania jedne z większym inne z mniejszym skutkiem, jednak dzięki temu zapoznałem się z wieloma systemami i również to teraz wykorzystuje teraz do zbierania trafficu.


RE: Bannersbroker.com - Pozdro - 04-01-2013 13:14

Dzisiaj dostałem taką informację przy polu do zatwierdzania adresu:

"Proof of address not aproved. Please revise: You need to submit a recent within 4 months utility bill or bank statement that clearly shows YOUR name and address and a DATE to have your address approved - go to your account setting and then to your personal settings and print off the PDF notarized ID Form complete it in English and have it signed by a notary public and then upload this form to us with the government photo attached to it.
Please check the information above and upload a new proof. "

Czy to oznacza że teraz żeby mieć kartę każdy musi notarialnie potwierdzić swój adres?
A jeżeli ktoś nie chce mieć karty to nie musi?


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 04-01-2013 15:56

Pytanie mam albo do Elite Albo do BBinternet

nie wiecie kiedy będą masowe wypłaty? Tak jak w grudniu?


RE: Bannersbroker.com - twardy - 04-01-2013 16:03

8 stycznia