Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 28-12-2012 13:14

tak , bez potwierdzenia możesz tylko 1 miesięcznie


RE: Bannersbroker.com - twardy - 28-12-2012 14:36

Obecnie system odpowiedzialny za zlecanie wypłat jest w konserwacji, prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam
Damian
BB Polska


RE: Bannersbroker.com - lukjoy - 28-12-2012 21:05

Wrzucilem skan dowodu osobistego, odrzucili argmentujac to tym ze skan powinien zawierac obie strony dowodu osobistego. Po wrzuceniu obu stron, odrzucili z taka wiadomoscia

Rejected : You claim this ID to be Notarized. This is not notarized need to see the notarization stamp and a date a name andor office and signature of the person doing it. If you need to have your ID Notarized. Please go to this link below print the form. httpsbannersbroker.comimagesBBcardForm2.pdfComplete it in English and have it signed stamped by a notary public and then upload this form to us with the bill or photo ID attached to it if you want this notarized.

Co powinienem zrobic z tym dowodem aby wkoncu zaakceptowali?


RE: Bannersbroker.com - twardy - 28-12-2012 21:15

przede wszystkim nie zaznaczac opcji 'notarized' jak wrzucasz zwykly skan Smile

przez zwykly skan mam na mysli... zwykly skan, wrzucasz dowod osobisty na skaner, skanujesz i uploadujesz to

notarized to musisz pobrac pdfa ze strony BB, wydrukowac i isc do notariusza, pozniej zeskanowac i wtedy uploadujac zaznaczyc opcje 'notarized'


RE: Bannersbroker.com - Walduss - 29-12-2012 10:05

A mnie ostatnio zaakceptowali zwykły skan dowodu osobistego bez notariusza. I wysłałem tylko jedną stronę dowodu osobistego, tą ze zdjęciem i wszystko jest OK.


RE: Bannersbroker.com - lukjoy - 29-12-2012 10:30

A czym rozni sie/jakie korzysci plyna ze wrzucenia dokumentu "notarized"?


RE: Bannersbroker.com - Walduss - 29-12-2012 11:06

Różnicę masz taką: 4 loads (with notorized ID)
1 load (without notorized ID), czyli możesz robić 4 wypłaty w miesiącu z notariuszem, a bez notariusza tylko 1. Dokładne tłumaczenie tego tekstu jest takie,że możesz załadować kartę 4 razy w miesiącu mając potwierdzenie notarialne, a tylko 1 raz bez potwierdzenia


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 29-12-2012 13:00

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale panele zaczynające się na litery idą jak krew z nosa, a zaczynające się cyfrą idą normalnie albo i nawet lepiej

W dodatku nowe panele mają małe litery, a nie duże jak kiedyś


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 29-12-2012 13:30

Mi odrzucili potwierdzenie notarialne, to w PDF do pobrania. Poszukałem na necie i znalazłem info, że to nie działa tak jak do tej pory myślałem.
Piszą, że trzeba zeskanować dowód z obu stron na kartkę(tak żeby obie strony były koło siebie, najlepiej u góry, w kolorze), iść z nią do notariusza i on potwierdza za zgodność z oryginałem, podpisuje się, data, pieczątki itp. Wtedy to zeskanować do pliku i im wysłać. Nie potrzeba pobierać tego PDF-a.
Jeśli to jest oczywiste to stawia mnie w złym świetle hehe Big Grin ale jak podesłałem ten PDF wypełniony i podbity przez notariusza na nasz Polski support to odpisali, że jest OK, że wystarczy i że mogę wysyłać.
Cóż, pójdę jeszcze raz do notariusza i zrobię tak jak pisałem wyżej. Wtedy zobaczymy.
Jak wy robiliście ?


RE: Bannersbroker.com - max188 - 29-12-2012 13:42

(29-12-2012 13:00)ComboThe napisał(a):  Nie wiem czy ktoś zauważył, ale panele zaczynające się na litery idą jak krew z nosa, a zaczynające się cyfrą idą normalnie albo i nawet lepiej

W dodatku nowe panele mają małe litery, a nie duże jak kiedyś

Masz rację teraz zwróciłem na to uwagę, te z cyferkami idą normalnie, pozostałe lepiej nie mówić.

@kleomenes
Ja wysyłałem im tylko 1 strone dowodu w kolorze i zaakceptowali po hm 3 tygodniach. Co do adresu ciągle nie mam akceptacji faktury, którą wysłałem, będe do nich pisał po nowym roku bo chyba do 2 stycznia mają wolne.