Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - max188 - 21-12-2012 14:46

(21-12-2012 14:40)kleomenes napisał(a):  Dziś dostałem odpowiedź od nich, mega długa, a i tak mi ręcznie dowodów nie zatwierdzili. Ogólnie piszą że mają problemy, pracują najszybciej jak to możliwe i na koniec ostatnie zdanie:
"Your patience and understanding would be greatly appreciated at this time." facepalm
Nawet nie chce mi się tego komentować.

Ja dostałem wczoraj tą samą wiadomość Smile Wszystkim wysyłają to samo, ale dziś jak wspomniałem wyżej dowód został zaakceptowany, myślę że wszystkim najpierw wysyłają takiego maila a potem biorą się za robotę.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 21-12-2012 16:50

Doszło mi na payze 1300 $ i na Stp 1000 $. Polecam Bannersbroker -Najlepszy biznes w sieci! Zapraszam do inwestowania w ten genialny biznes!!Big Grin


RE: Bannersbroker.com - XEustachyX - 21-12-2012 17:01

O ja a tak żeś wyzywał...


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 21-12-2012 19:07

Z tego co widzę to ruszamy z podliczeniem pozostałych paneli Wink


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 21-12-2012 19:44

Mi dzisiaj podliczyło tylko kilka żółtych. Pozostałe panel stoją od dłuższego czasu. Działają tyle czasu a do tej pory naliczanie tych paneli nie działa poprawnie. Co nie zmienia faktu, że i tak warto inwestować i czekać.


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 21-12-2012 20:39

Właśnie podliczają panele, BB GO GO GO ;D

Miejmy nadzieje że nie skończy sie na podliczeniu paru paneli, może jeszcze przed świętami będzie kasa na kolejną wypłatę xD

Dziś doszła mi jedna wypłata zlecona 19 grudnia na payze.


RE: Bannersbroker.com - Quamca - 21-12-2012 20:48

mnie ruszyły wszystkie panele i to tak że mam tyle ile powinienem mieć gdyby podliczali co te 2-4 dni ; D


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 21-12-2012 23:05

Potwierdzam podliczenie takie że .... nawet się nie spodziewałem Big Grin


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 22-12-2012 00:10

Cytat:Hello all. We have found the little config error that prevented the panel progress update. Rest assured that no time was lost, and many will experience a jump to where the panels should be properly represented. Happy Holiday!

Mam nadzieję, że jeszcze te "skoki" się nie zakończyły, bo mi nadal dużo paneli nie podliczyło Wink


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 22-12-2012 00:18

U mnie też pare paneli czeka na podliczenie ale większość dostała ładnego kopa po dzisiejszym podliczeniu.

Czeka ktoś jeszcze na wypłaty czy już wszystko wypłacili??