Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 21-12-2012 08:24

Czy do zatwierdzenia moich danych muszę wysłać oprócz np: skanu dowodu jakąś fakturę albo formularz od vectora? Zaznaczam że nie chcę mieć narazie karty. Bo przedtem wystarczył tylko dowód, czy coś się zmieniło(przez jakiś czas miałem odcięty dostęp do neta i mam małe zaległości), bo wyskakują mi jakieś dziwne komunikaty. Wysyłałem im skan dowodu wcześniej i cały czas mam nie zatwierdzonego, a teraz mi piszą żebym wysłał jeszcze raz i podesłał też wypełniony ten formularz od vectora, ale ja nie chcę mieć karty narazie, więc pytam, czy ten formularz jest obowiązkowy, czy tylko w przypadku gdy nie mamy potwierdzonego notarialnie dokumentu to muszę ten formularz wypełnić?


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 21-12-2012 08:45

pisałem o tym wcześnie , info z mbbiznes "...Informujemy, iż zaszły zmiany w weryfikacji konta. Obecnie oprócz skanu dowodu tożsamości oraz potwierdzenia adresu, wymagane jest dostarczenie dodatkowego dokumentu. W zakładce „Personal Information” znajduje się formularz w formacie PDF, który należy uzupełnić i dostarczyć potwierdzony przez notariusza..."


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 21-12-2012 08:53

ja wyslalem im tylko 2 strony dowodu i nie mam żadnych problemów, tyle że kilka miesięcy temu.


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 21-12-2012 09:45

hah, nawet jak nie chcę mieć karty? Ładnie to trzeba dymać do notariusza i jeszcze płacić za tę przyjemność, a wypłat jak nie było tak nie ma... Mam wrażenie że ta firma coraz bardziej zajmuję się wyciąganiem danych osobowych od ludzi niż biznesem związanym z reklamami...


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 21-12-2012 10:56

RWX45

Mi doszła 3 wyplata na STP a zleciłem 4 wyplaty. Już mam tam 714 $. Jeszcze jedna dojdzie na stp i mam 1000 $ wyplacone. Potem tylko 1300 $ na payze i będzie git Smile Tylko jak wypłacić z SolidTrusPay?..


Edit: Doszła 4 wyplata Smile

Stan mojgo konta po 4 wyplatach na stp : $ 953.29


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 21-12-2012 11:26

(21-12-2012 09:45)RWX45 napisał(a):  hah, nawet jak nie chcę mieć karty? Ładnie to trzeba dymać do notariusza i jeszcze płacić za tę przyjemność, a wypłat jak nie było tak nie ma... Mam wrażenie że ta firma coraz bardziej zajmuję się wyciąganiem danych osobowych od ludzi niż biznesem związanym z reklamami...

Mi wszystkie wypłaty zaległe podochodziły wedle tych terminów co podawałem jakie dostałem od BB


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 21-12-2012 13:40

(21-12-2012 10:56)Verb22 napisał(a):  RWX45

Mi doszła 3 wyplata na STP a zleciłem 4 wyplaty. Już mam tam 714 $. Jeszcze jedna dojdzie na stp i mam 1000 $ wyplacone. Potem tylko 1300 $ na payze i będzie git Smile Tylko jak wypłacić z SolidTrusPay?..


Edit: Doszła 4 wyplata Smile

Stan mojgo konta po 4 wyplatach na stp : $ 953.29

Cieszymy się twoim szczęściem! Wesołych świąt!


RE: Bannersbroker.com - max188 - 21-12-2012 14:30

Coś dziś ruszyło w "Personal Information" mam przy National Identity Card wreszcie "Approved" Big Grin

Jednak troszkę wyżej "Your proof of address has been submitted for approval. The approval proccess may take up to 5 days." tzn że fakturka która im wysłałem nie jest jeszcze zatwierdzona?

Dowód zatwierdzili a adresu nie?

Co do dokumenty w pdfie z potwierdzeniem notarialnym potrzebny jest jak będę zainteresowany karta BB?

Co do podliczenia paneli niestety jeszcze nic nie ruszyło.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 21-12-2012 14:40

Dziś dostałem odpowiedź od nich, mega długa, a i tak mi ręcznie dowodów nie zatwierdzili. Ogólnie piszą że mają problemy, pracują najszybciej jak to możliwe i na koniec ostatnie zdanie:
"Your patience and understanding would be greatly appreciated at this time." facepalm
Nawet nie chce mi się tego komentować.


RE: Bannersbroker.com - XEustachyX - 21-12-2012 14:41

Pewnie mają dużo zgłoszeń i nie mogą się wyrobić.