Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - MartinS - 19-12-2012 15:28

Mam takie pytanie:

Jak jeszcze nie kupiłem pakietu, mogę zbierac traffic za pomoca wejść w link?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 19-12-2012 15:32

Podskoczyły panele tylko te które miały się zamknąć, reszta stoi Wink


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 19-12-2012 16:04

Dzisiaj wysłałem ticket do "centrali" ze skanami: dowód, potwierdzenie notarialne i fakturę oraz napisałem dla czego.
Przy próbie samodzielnego wgrywania tego był taki burdel na kółkach że głowa mała. Pewnie przez te prace konserwacyjne. Swoją drogą ciekaw jestem kiedy "dopną" wszystko na ostatni guzik i czy w ogóle jest to możliwe przy tak dużym biznesie online.


RE: Bannersbroker.com - max188 - 19-12-2012 17:40

Moj status dowodu i faktury niestety ciagle jest "Waiting Aproval" Sad

Na wcześniejszego tiketa odpisali tylko tyle że mam pisać po ostatniej środzie, napisałem nowy tiket jest otwartu od 6 dni i nadal czekam.

Z tego co widziałem na stronie to tikety ktore sa powyżej 14 dni będą usuwane, mają odpowiadać tylko na te "nowe".

Co do podliczania paneli, od kilku dni nie miałem podliczeń w żadnym kolorze.


RE: Bannersbroker.com - MartinS - 19-12-2012 17:53

Prosiłbym o odpowiedź Smile


Bannersbroker.com - BBinternet - 19-12-2012 18:04

(19-12-2012 15:28)MartinS napisał(a):  Mam takie pytanie:

Jak jeszcze nie kupiłem pakietu, mogę zbierac traffic za pomoca wejść w link?

Jeśli kupilbyś sobie impressions to czemu nie Smile na początek dostajesz tylko 1000


RE: Bannersbroker.com - Walduss - 19-12-2012 18:28

Ja natomiast nigdy nie wysyłałem żadnego ticketa, a status dowodu jest już zaakceptowany, trwało to ok. 2 miesiące. Natomiast faktura czeka jeszcze na potwierdzenie, zresztą wysłałem ją niedawno bo dopiero 2 lub 3 tygodnie temu. W panelach, od dawna też nie mam żadnego podliczenia.Smile


RE: Bannersbroker.com - Walduss - 19-12-2012 18:35

(19-12-2012 15:28)MartinS napisał(a):  Mam takie pytanie:

Jak jeszcze nie kupiłem pakietu, mogę zbierac traffic za pomoca wejść w link?

Wydaje mi się, że najpierw musisz kupić sobie pakiet, a klikanie w linki i nabijanie sobie OT jest raczej ryzykowne i podobno zabronione przez firmę jak nielegalne. Musisz sobie to przemyśleć.


RE: Bannersbroker.com - MartinS - 19-12-2012 19:05

Czemu jest nielegalne? Nie ja zamierzam klikać w link Smile Posiadam stronę, na której jest spory traffic, więc myślę, że co nieco bym nazbierał.


RE: Bannersbroker.com - Walduss - 19-12-2012 19:25

OK. Jeżeli masz własną stronę to wszystko w porządku. Miałem na myśli grupy na FB, które generują tam sztuczny OT. W zasadzie kwestia trafficu w BB jest najważniejsza, dlatego warto starać się aby był jak największy. Docenisz to po pewnym czasie.