Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - WildJoker - 14-12-2012 16:07

(14-12-2012 15:24)Verb22 napisał(a):  Polak123

Hahha, nie masz gdzie dziecko wyrzywać swojej frustracji? Oczywiście nie przeczytałeś mojego postu który wszystko wyjaśnia do końca. Napisałem że WIERZYŁEM w Bannersbroker i po części dla tego go chwaliłem, zwrot też w małej części kiedyś wypłaciłem ale nie całość. Oczywiście nikt nie odniósł się do moich wyjaśnień tylko zwierzątka silne w grupie chcą mnie zbanować bo krytuykuje perpetum mobile..Nikt ci za darmwo kasy nie da więc nauczccie się jednego - żeby zarobić kase i żeby ci ktoś ją wypłacił, to musi ją napipierw on zarobić, a BB zarabia na 2000 tysiąca stron hahahhahaha, nikt by tego nie ogarną, żadna liczba ludzi ani system, więc dajcie sobie siana. Ojojo jakie to straszne..beka

Stary ja się nie dziwę że nie chcą cię zweryfikować bo sądząc po twoim zachowaniu to jesteś takie małe dzidzi które wysłało im do zweryfikowania legitymację z przedszkola.


RE: Bannersbroker.com - max188 - 14-12-2012 16:15

Zrobcie ankiete kto jest za jego banem bo tylko wszystkich wkurza. Ja podobnie jak koledzy jestem za. Bedzie spokoj w kazdym temacie w jakim sie udziela.


RE: Bannersbroker.com - fishburger - 14-12-2012 19:16

Ban dla Verba z jednej strony drastycznie podniesie wartość merytoryczną tego forum oraz średnią wieku jego użytkowników, ale z drugiej strony nie wiem czy nie wywoła protestów "Towarzystwa ochrony osób cierpiących na schizofrenie-paranoidalną i rozdwojenie jaźni"


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 14-12-2012 19:34

Nie wiem czy przepychanki i konwersacje z verb-em sprawiają wam przyjemność ale jak ktoś jest nie poważny to po jakiego z nim lub o nim gadać ? Lepiej mi napiszcie czy dobrze zrozumiałem. Rejected : Government ID number not matching Identification5 To znaczy, że numer jest niewystarczający do weryfikacji czy nieczytelny ?


RE: Bannersbroker.com - PlastPL - 14-12-2012 19:42

(14-12-2012 19:34)kleomenes napisał(a):  Nie wiem czy przepychanki i konwersacje z verb-em sprawiają wam przyjemność ale jak ktoś jest nie poważny to po jakiego z nim lub o nim gadać ? Lepiej mi napiszcie czy dobrze zrozumiałem. Rejected : Government ID number not matching Identification5 To znaczy, że numer jest niewystarczający do weryfikacji czy nieczytelny ?

Ani jedno, ani drugie.

Sprawdz czy wpisany przez Ciebie numer ID na pewno pokrywa sie z tym ze skanu.

Najlepiej napisz do polskiego supportu.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 14-12-2012 19:43

fishburger

Co, nikt nie odniósł się do moich postów, tylko potraficie obrażać i być silni w grupie, hahahhahbeka
Odpowiem ci tak. Im więcej myślisz, inwestujesz, tym większe masz doświadczenie. Zaczynając inwestować w BB myślałem że może jest tak, że to prawdziwa firma która inwestuje w reklame. Większość tu piszących zainwestowała z 200 $ do 100 $ ja zainwestowałem z 3000 $ i BB ma większe zobowiązania wobec mnie niż was i jako piramida ma większe poroblemy żeby je zaspokoić czyli problemy z ciąglymi wyplatami rzędu tysięcy $ więc ciągle widzę rzucają mi kłody pod nogi, jakiego kroku bym nie postawił (pisałem o tym wcześniej). Mam prawo się żalić na działanie tej firmy, ponieważ jest masa problemów nie rozwiązana (wyrzucający chat, ciągłe błędy na stronie, coraz dłuższe wyczekiwanie na wypłaty, prośby o weryfikacje - bardzo podejrzane, zablokowanie payzy, nie dodawanie innych procesorów, nacisk na wpłaty a nie wypłaty, i wiele innych). BB współpracuje ze spółką która kontroluje Clicksore, jego banery są przekierowywane przez ten system prawdopodobnie, BB współpracuje z tylko 17 stronami z pierwszego miliona z alexa (co zostało sprawdzone botem), wiem że chcecie żeby rzeczywistość była inna, wiem też że wam wypłacają kase, ale wasi poleceni mogą już nie mieć tego szczęścia. Oby ta piramida dotrwała do końca 2013 roku to będzie sukces ale głęboko wątpię..


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 14-12-2012 19:55

(14-12-2012 19:42)PlastPL napisał(a):  
(14-12-2012 19:34)kleomenes napisał(a):  Nie wiem czy przepychanki i konwersacje z verb-em sprawiają wam przyjemność ale jak ktoś jest nie poważny to po jakiego z nim lub o nim gadać ? Lepiej mi napiszcie czy dobrze zrozumiałem. Rejected : Government ID number not matching Identification5 To znaczy, że numer jest niewystarczający do weryfikacji czy nieczytelny ?

Ani jedno, ani drugie.

Sprawdz czy wpisany przez Ciebie numer ID na pewno pokrywa sie z tym ze skanu.

Najlepiej napisz do polskiego supportu.
Sprawdziłem, wszystko się zgadza jeśli o skany chodzi. Myślałem że obędzie się bez wysyłania ticketów, ale skoro taka ich wola Big Grin


RE: Bannersbroker.com - Elite - 14-12-2012 20:10

Zapraszam bo grupy na facebook`u : http://www.facebook.com/groups/526314917387086/
" Zróbmy wspólną międzynarodową petycje o poszerzenie tej opcji do transferu sponsor - polecony , polecony - sponsor."

Jeśli akcja się powiedzie i będzie tak jak w założeniach "międzynarodowa" to może się coś poprawi.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 14-12-2012 20:11

(14-12-2012 19:43)Verb22 napisał(a):  fishburger

Co, nikt nie odniósł się do moich postów, tylko potraficie obrażać i być silni w grupie, hahahhahbeka
Odpowiem ci tak. Im więcej myślisz, inwestujesz, tym większe masz doświadczenie. Zaczynając inwestować w BB myślałem że może jest tak, że to prawdziwa firma która inwestuje w reklame. Większość tu piszących zainwestowała z 200 $ do 100 $ ja zainwestowałem z 3000 $ i BB ma większe zobowiązania wobec mnie niż was i jako piramida ma większe poroblemy żeby je zaspokoić czyli problemy z ciąglymi wyplatami rzędu tysięcy $ więc ciągle widzę rzucają mi kłody pod nogi, jakiego kroku bym nie postawił (pisałem o tym wcześniej). Mam prawo się żalić na działanie tej firmy, ponieważ jest masa problemów nie rozwiązana (wyrzucający chat, ciągłe błędy na stronie, coraz dłuższe wyczekiwanie na wypłaty, prośby o weryfikacje - bardzo podejrzane, zablokowanie payzy, nie dodawanie innych procesorów, nacisk na wpłaty a nie wypłaty, i wiele innych). BB współpracuje ze spółką która kontroluje Clicksore, jego banery są przekierowywane przez ten system prawdopodobnie, BB współpracuje z tylko 17 stronami z pierwszego miliona z alexa (co zostało sprawdzone botem), wiem że chcecie żeby rzeczywistość była inna, wiem też że wam wypłacają kase, ale wasi poleceni mogą już nie mieć tego szczęścia. Oby ta piramida dotrwała do końca 2013 roku to będzie sukces ale głęboko wątpię..

To jeszcze jeden cytat Big Grin

(21-07-2012 16:18)Verb22 napisał(a):  Up
Porównujesz firme zajmującą się hazardem, z firmą zajmującą się reklamą i marketingiem, tudzież progrmamem partnerskim o zamkniętym przepływie kapitału. Nie rozumiecie o czym mówię, więc nie mamy o czym gadać. Ja będę w BB inwestował i reinwestował, bo BB posiada zspół i ludzi o ogromnym doświadczeniu w PP, pracują tam naprawdę uzdolnieni ludzie. Nie ma w was ani kszty ryzyka, jesteście tchórzami, boicie się o marne tysiące, ma cie typowo polaczkowe umysły - tylko żeby przetrwać, nic nie ryzykować, pfffu, socjaliści.

Hahahahahahha, ja wymiękam Wink


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 15-12-2012 00:29

dodano opcje wypłaty na payza. Może przestane marudzić jak wypłacąBig Grin i będę znuw śpiewał "kocham was BB!!!"