Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 12-12-2012 23:35

(12-12-2012 22:30)dexterjj napisał(a):  ano to się zgodze Smile kiedyś czekałem na karte prawie 3 miesiące Smile a co do wypłat to przed chwilą właśnie dostałem kolejną wypłatę na karte BB , wszystkie 4 zlecone w tamtym miesiącu dostałem w ciągu ostatnich 6dni Smile

Jak obiecali tak wypłacają Wink


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 13-12-2012 17:52

Może mi ktoś powiedzieć co to znaczy ?
Rejected : Government ID number not matching Identification5
Wcześniej mi odrzucili bo zdjęcie było niby niewyraźne.
Wrzuciłem im skan prawka i dowodu z potwierdzeniem notarialnym, gość walnął chyba wszystkie pieczątki jakie miał, a jeszcze im coś nie pasuje Undecided
ED:
Podliczenie Smile


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 13-12-2012 18:10

(13-12-2012 17:52)kleomenes napisał(a):  ED:
Podliczenie Smile

Mi nic nie podliczyło Sad - pewnie jeszcze nie kompletne. Jedynie co to 2 żółte panele mi aktywowali.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 13-12-2012 20:01

zamknęlo mi czerwony panel. Tylko co z tego jak i tak nie mogę wypłacićfacepalm

Może payze odblokuj już niebawem, bo jest dostępna dla Bangladeszu..proszę..


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 13-12-2012 20:58

Dlaczego nie możesz wypłacić? Nie masz konta STP? Nie zamawiałeś karty? Jak zamawiałeś i długo czekasz i liczysz że BB załatwi to będziesz czekał w nieskończoność. Ja czekałem tak ponad 2 miesiące, jak zacząłem działać to w tydzień wszystko ogarnąłem i karta została wysłana 6 grudnia


RE: Bannersbroker.com - Polak123 - 13-12-2012 20:58

Wlasnie dostalem wyplate na karte. Nastepna juz zlecona ;-)

Verb22 prosze wyplac ta kase z bb i wyjdz z tego biznesu bo juz nie moge wytrzymac, jak pewnie reszta użytkownikow tego forum. Ogarnij sie i nie płacz.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 13-12-2012 21:55

polak123

Wyjść? Mam panel o wartości 30 tysięcy zł i ciekawe jak mam teraz wyjść jak zablokowali transfer paneli. Wszędzie się domagają rachunku czyli utility bill a ja go nie mam i nie wiem czy jest inny dokument który go posiada ponieważ wyrzuca mnie z chatu BB 100 razy. Jedyne co ta firma ustabilizowała to zamykanie się paneli, reszta to bajzel jak był taki jest dalej. Jeśli chodzi o kartę to mam wszystko zatwierdzone na zielon, najpierw domagali się skanu dowodu teraz mi jebnęli że chcą utility bill, po 6 miesiąca od wysłania i ciekawe skąd im wezme..to samo SolidTrustPay - czekam na weryfikacje, podobno przeszlem pozytywnie weryfikacje dowodu i jebneli mi o utility bill. no ku--afacepalm


RE: Bannersbroker.com - WildJoker - 13-12-2012 21:59

(13-12-2012 21:55)Verb22 napisał(a):  polak123

Wyjść? Mam panel o wartości 30 tysięcy zł i ciekawe jak mam teraz wyjść jak zablokowali transfer paneli. Wszędzie się domagają rachunku czyli utility bill a ja go nie mam i nie wiem czy jest inny dokument który go posiada ponieważ wyrzuca mnie z chatu BB 100 razy. Jedyne co ta firma ustabilizowała to zamykanie się paneli, reszta to bajzel jak był taki jest dalej. Jeśli chodzi o kartę to mam wszystko zatwierdzone na zielon, najpierw domagali się skanu dowodu teraz mi jebnęli że chcą utility bill, po 6 miesiąca od wysłania i ciekawe skąd im wezme..to samo SolidTrustPay - czekam na weryfikacje, podobno przeszlem pozytywnie weryfikacje dowodu i jebneli mi o utility bill. no ku--afacepalm
Stary jak czytam twoje posty to dochodzę do prostego wniosku jesteś trolem internetowym i tyle.facepalm


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 13-12-2012 21:59

(13-12-2012 20:58)Polak123 napisał(a):  Wlasnie dostalem wyplate na karte. Nastepna juz zlecona ;-)

Verb22 prosze wyplac ta kase z bb i wyjdz z tego biznesu bo juz nie moge wytrzymac, jak pewnie reszta użytkownikow tego forum. Ogarnij sie i nie płacz.

hehe lepiej nie pisz nic , bo zaraz ci napisze że stp mu nie chcą zweryfikować , bb nie placi , paneli nie może nigdzie sprzedać , a nie pamięta chyba ze w tamtym miesiącu pisal ze zlecil kilka wyplat na 1500zł do stp ,, ciekawe czy wogule jest zarejstrowany w bb hahah Smile szybciej pisze niż kłamie

u mnie dzis wybrałem ostatnia zalegla wyplatke z karty bb i jest wszystko OK Smile


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 13-12-2012 22:01

haha a ja jestem jasnowidz Smile wiedziałem ze napisze ze stp nie chcą mu zweryfikować hahaha
co jak co typ jest dobry ma PANEL za 30 tyś zł.... ciekawe gdzie taki kupił Big Grin Big Grin a no i nie pamięta jak pisał ze jeszcze 2tyś i będzie na zero i znika z tej "piramidy "