Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 11-12-2012 20:10

Błąd z potwierdzeniami rozwiązany. Wszystko wróciło do normy Smile


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 11-12-2012 20:11

Ehhh, kombinują...

Kod:
As of today in order to combat fraud we are placing the following restrictions on the transfer of product:
Panels and packages can only be transferred to your direct referrals.
Panels and packages cannot be transferred out of free accounts.
We apologize for any inconvenience this may cause.



RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 11-12-2012 20:12

Z drugiej strony nie będzie handlu kradzionymi panelami, wymiana paneli w grupie zwłaszcza poleconym jest w 100% bezpieczna Smile
Znałem niejeden przypadek gdzie komuś zablokowali konto bo kupił kradzione panele


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 11-12-2012 20:40

Chore. Kase wypłacają co 2 miesięce i jeszcze robią takie problemy. Kazali mi wysłać utility bill żeby mi przyslali kartę, ciekawe jak jak mieszkam z rodzicami i oni placa wszystki rachunki...


RE: Bannersbroker.com - Elite - 11-12-2012 20:41

Tyle że na wypłaty na STP trzeba czekać masę czasu, żeby zlecać wypłaty na kartę też trzeba czekać kilka miesięcy, więc handlowanie panelami było wielkim udogodnieniem.


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 11-12-2012 21:04

(11-12-2012 20:41)Elite napisał(a):  Tyle że na wypłaty na STP trzeba czekać masę czasu, żeby zlecać wypłaty na kartę też trzeba czekać kilka miesięcy, więc handlowanie panelami było wielkim udogodnieniem.

Tylko na tym stracą Smile

Jakie to skutki przyniesie?

Do tej pory jeśli ludzie kupowali panele to BB zyskiwało, dlatego, że zamiast wypłaty ludzie kupowali panele, które będą krążyć do końca. Teraz będą wypłacać Smile

Z drugiej strony nie będzie można też sprzedawać paneli typu: re-purchased, lecz mimo wszystko myślę, że tak czy tak stracą.


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 12-12-2012 02:14

(11-12-2012 20:41)Elite napisał(a):  Tyle że na wypłaty na STP trzeba czekać masę czasu, żeby zlecać wypłaty na kartę też trzeba czekać kilka miesięcy, więc handlowanie panelami było wielkim udogodnieniem.

kilka miesięcy wypłata na karte ?? no bez przesady Smile

a co do tego czy stracą czy zyskają na tym ukróceniu handlu to
zależy jak na to patrzeć Smile bo moim zdaniem zyskają Smile
bo jak ktoś sprzedawał panel to bb nie zarabiało , jak ktoś kupował panel to bb nie zarabiało , a teraz zamiast sprzedać panel ktoś zleci wypłatę to zarobią prowizje od wypłaty , a druga osoba co kupowała to wpłaci kase by kupić panel i zarobią prowizje od wpłaty Smile

no ale wreszcie uspokoi się sytuacja z handlem lewymi panelami i przekrętami Smile


RE: Bannersbroker.com - Elite - 12-12-2012 20:31

Źle napisałem, chodziło mi że na kartę trzeba czekać kilka miesięcy.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 12-12-2012 20:49

Kiedyś trzeba było, teraz jak wszystko zrobisz dobrze to 3 tygodnie i masz karte Smile
BB zatrudniło ponad 20 nowych pracowników ds. kart


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 12-12-2012 22:30

ano to się zgodze Smile kiedyś czekałem na karte prawie 3 miesiące Smile a co do wypłat to przed chwilą właśnie dostałem kolejną wypłatę na karte BB , wszystkie 4 zlecone w tamtym miesiącu dostałem w ciągu ostatnich 6dni Smile