Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - max188 - 07-12-2012 18:24

Da mi ktoś link do polskiego suportu?
Chce spytać o weryfikacje moich dokumentów które wysłałem a nie widzę nigdzie inf o polskim kontakcie.

Z góry dzięki, myślę ze przyda się nie tylko mnie.

P.S. Mam nadzieje ze z BB wszystko dalej ok bo dopiero w to wszedłem a widzę że podliczenia konkretnych paneli trwają dłużej niż na początku, wypłaty się przeciągają - to nigdy nie są dobre znaki.


RE: Bannersbroker.com - twardy - 07-12-2012 18:39

help -> submit support ticket -> wybierasz polski departament


ALE


polski support ci tego nie zalatwi bo nie moga Tongue

wybierasz -> Canada - Personal Information & Approvals

piszesz cos w stylu: 'can you check my ID and proof of address?'

u mnie na nastepny dzien bylo zrobione Smile


RE: Bannersbroker.com - max188 - 07-12-2012 19:05

(07-12-2012 18:39)twardy napisał(a):  help -> submit support ticket -> wybierasz polski departament


ALE


polski support ci tego nie zalatwi bo nie moga Tongue

wybierasz -> Canada - Personal Information & Approvals

piszesz cos w stylu: 'can you check my ID and proof of address?'

u mnie na nastepny dzien bylo zrobione Smile

Dzięki, poszedł reputek, mam nadzieje ze zaakceptują Smile


RE: Bannersbroker.com - player_sct - 07-12-2012 20:58

(07-12-2012 15:36)Verb22 napisał(a):  Boże, żebym odzyskal to co zainwestowalem. BB to scam jakich malo, czekam na wyplate od początku listopada. To wygląda tragicznie. W dodatku nie mam karty BB i konto stp niezweryfikowane..facepalm

Stary daj se siana. Ja co miesiac dostaje wyplate na STP i mi to wystarczy.
Karte kredytowa zalatwialem lacznie 2 tygodnie. Przyszla 2 dni temu. 2 dni temu tez zlecilem wyplate kasy na te karte z dwoch zamknietych zielonych paneli. Dopiero co sie zalogowalem do BB patrze w wyplaty a tam przy moim zleceniu sprzed dwoch dni na karte widze ze jest status PAID. W ten oto sposob w ciagu niecalych 5 miesiecy wyplacilem inwestycje 700$, jestem juz na lekkim plusie - i dodam ze nie wyplacalem wszystkiego jak leci - troche robilem reinwestycji i nadal to robie. Dla mnie BB to program z samymi zaletami, ale jest to program dla cierpliwych i odpowiedzialnych ludzi


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 08-12-2012 00:18

Dokładnie, od nowego roku jest to moje jedyne i zarazem nowe źródło utrzymania !!

Zapraszam do BB Smile


RE: Bannersbroker.com - UmCyK - 08-12-2012 08:28

Wejde do BB,
Z refa za pomoc,
lecz mam konto z potwierdzonymi danymi.

Da rady zrobi nowe ??


Bannersbroker.com - BBinternet - 08-12-2012 11:09

(08-12-2012 08:28)UmCyK napisał(a):  Wejde do BB,
Z refa za pomoc,
lecz mam konto z potwierdzonymi danymi.

Da rady zrobi nowe ??

Da radę, na starym zmieniamy po prostu dane i zakładamy nowe.
W razie czego zapraszam na stronę/pw czy gg: 43607110


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 08-12-2012 13:59

(06-12-2012 16:11)malpa2 napisał(a):  Jak mówie że kłamstwo to kłamstwo. Termin 5.12 też mi podawał polski support. Teraz mi piszą że jednak 20.12 bo ręcznie muszą wysyłać wyplaty na STP... beka czekam 20.12 na kolejne kłamstwo że renifer im zjadł kabel i nie mają prądu..facepalm

część wypłat poszła już 6.12 na stp ,zaległe wypłaty na payze będą robione w poniedziałek 10.12 ,
mi suport też pisał ze na karte dostane nie wcześniej jak 14.12 a w zeczywistości 4 zalegle zlecenia zostały wczoraj zatwierdzone i pierwsze już wczoraj zasiliło mi karte


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 08-12-2012 14:24

Panowie. Zleciłem 4 wypłaty na SolidTrustPay(nie zweryfikowane konto) po 250 $, już około 1.5 miesiąca temu. Jak myślicie, czy dostane wszystki 4 czy 1??


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 08-12-2012 16:19

Do 20 grudnia dostaniesz pieniądze Smile

"Część wypłat zleconych na STP została zrealizowana 06.12. Następna partia zostanie przekazana do procesora STP w następny piątek. Są one dokonywane partiami ze względu na regulaminowe ograniczenia jakie posiada STP.
Wszystkie wypłaty będą zrealizowane do 20 grudnia."