Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 04-12-2012 12:41

no nieźle wczoraj trzeba było się namęczyć by się wbić na ten webinar Smile


RE: Bannersbroker.com - max188 - 04-12-2012 18:27

(03-12-2012 22:13)Verb22 napisał(a):  tak bo oficjalnie w 2013 ma być uruchomiony nowy system zdobywania trafficu - Incentive Traffic , i można wypelnic ankiete i dostać traffic


Kogo to obchodzi? Niech mi oddają kase na którą czekam 4 tygodnie a nie jakiś pierdoly do i tak zweryfikowanej przez normalnych ludzi piramidy

Gosciu jesteś niesamowity, gdzie tylko czytam Twoje wypowiedzi to wszystko to scam, złodzieje, oszuści - czy ty nie możesz i nie umiesz inaczej? Zachowujesz się jakbyś miał 15 lat!

Jesteś takim Macierewiczem tego forum gdzie wszędzie węszy spisek i podstęp Jerk


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 04-12-2012 18:45

Verb22 jest po prostu "wyczulony inaczej" Big Grin


RE: Bannersbroker.com - xPietrek - 04-12-2012 18:54

(04-12-2012 18:27)max188 napisał(a):  
(03-12-2012 22:13)Verb22 napisał(a):  tak bo oficjalnie w 2013 ma być uruchomiony nowy system zdobywania trafficu - Incentive Traffic , i można wypelnic ankiete i dostać traffic


Kogo to obchodzi? Niech mi oddają kase na którą czekam 4 tygodnie a nie jakiś pierdoly do i tak zweryfikowanej przez normalnych ludzi piramidy

Gosciu jesteś niesamowity, gdzie tylko czytam Twoje wypowiedzi to wszystko to scam, złodzieje, oszuści - czy ty nie możesz i nie umiesz inaczej? Zachowujesz się jakbyś miał 15 lat!

Jesteś takim Macierewiczem tego forum gdzie wszędzie węszy spisek i podstęp Jerk

A kogo obchodzi Twoje biadolenie? Reklamujesz BB jako wielką piramidę finansową od dłuższego już czasu, więc dlaczego po prostu nie wyjdziesz z tego biznesu? Wkład już zapewne dawno wyciągnąłeś wiec co Cię trzyma? Aaa... bo firma daje zarobić...
Niestety, BannersBroker nie jest biznesem dla wszystkich Wink

Chociaż... tu może być jakiś spisek Jerk Może Verb został wynajęty przez konkurencyjną firmę, aby zniszczyć reputację BB? Tongue


RE: Bannersbroker.com - Ruska34 - 04-12-2012 21:56

Takich ludzi się olewa Big Grin


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 05-12-2012 08:52

Idzie podliczenie chyba Smile


RE: Bannersbroker.com - Twister1992 - 05-12-2012 17:34

Dostał ktoś z was tą wypłate dzis?-Bo we wczesniejszych postach pisano, że dziś mają być na STP..


RE: Bannersbroker.com - canis987 - 05-12-2012 18:29

Jeśli wypłaty będą dziś zlecone to na kontach STP pojawią się i tak dopiero za parę dni. Ja słyszałem wersję, że wypłaty zlecone do 5 grudnia zostaną zrealizowane 20 grudnia, ale nie wiem, która wersja jest oficjalna.


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 05-12-2012 18:51

No ciekawe czy wam te wypłatki dojdą. Czekam z niecierpliwością na informacje czy BB dalej jest wypłacalne.

Podliczenie było, jednak coś żółtego mi nie policzyli Sad


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 06-12-2012 12:57

Oczywiście, że jest wypłacalne i jeszcze będzie przez długi czas.
5 grudnia - wypłaty na Solid Trust Pay
14 grudnia - wypłaty na karty BB
Są to daty realizacji przez BB, a jak już będziecie mieć kasę na swoich kontach/kartach to trzeba doliczyć kolejne dni.