Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 01-12-2012 00:30

(01-12-2012 00:08)Verb22 napisał(a):  ja dalej czekam na wyplaty z stp juz 4 tydzien
Ja też trochę czekam, trudno.. Jeśli decydowałeś się na normalną wypłatę to wiedziałeś na co się piszesz. Jak chciałem szybko wypłacić kaskę to sobie sprzedawałem panele, teraz mi nie zależy na czasie więc sobie puściłem wypłatkę, ale nie narzekam na każdym kroku, bo wiem jaka jest sytuacja.


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 02-12-2012 12:50

Panowie, mam pytanie.
Jak to wygląda w przypadku tego potwierdzenia notarialnego, odnośnie weryfikacji konta ? Drukuję sobie ten dokument ze strony bb, idę do notariusza, który to wypełnia drukowanymi literami, a na dole stawia pieczątkę i się podpisuje. Potem ten uzupełniony dokument sobie skanuję do pliku i wysyłam razem ze skanem dowodu osobistego, tak ?
Ktoś w ten sposób zweryfikował konto ?


RE: Bannersbroker.com - max188 - 02-12-2012 13:36

Witam,
rozpocząłem przygodę z BB. Wczoraj wrzuciłem pierwszą stronę dowodu do weryfikacji oraz jako drugi dokument dowód w postaci faktury za lodówkę bo tylko to mam na siebie Smile

Była opcja wyboru dokument z potwierdzeniem notarialnym oraz bez potwierdzenia, wybrałem bez.

Moje pytanie jak długo się czeka na weryfikację? Jeśli coś będzie nie tak będę musiał wysłać inny dokument potwierdzony notarialnie? - wyrobie się w te początkowe 30 dni?


RE: Bannersbroker.com - twardy - 02-12-2012 13:41

poczekaj 5 dni a pozniej mecz ich mailami... pierwszy raz jak wrzucilem skany, czekalem sobie cierpliwie... to nie sprawdzili mi tego przez 7 tygodni Smile


RE: Bannersbroker.com - max188 - 02-12-2012 13:52

7 tygodni? No to pojechali... Mam nadzieje że to pójdzie sprawniej i w następny weekend będzie wszystko załatwione Smile


RE: Bannersbroker.com - Krakk - 02-12-2012 15:16

Możesz też napisać do nich na livesupport i wtedy kazać im to zatwierdzić, ja napisałem, że wiem że mają możliwość zatwierdzenia skanów od razu - za minutę gość odpisał, że zatwierdzone, wtedy przeszedłem do zamówienia karty, też powiedziałem mu, żeby mi zatwierdził wyświetlaną nazwę i zamówił kartę, więc cały proces trwał kilka minut. Wkrótce livesupport ma być 24/7


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 02-12-2012 19:49

[Obrazek: 69396_10151291153667022_362337335_n.jpg]

Zdjęcie z gali z Irlandii (od Mateusza Gużdy). Jak widać nie zamykają BB Smile


RE: Bannersbroker.com - max188 - 03-12-2012 17:11

Fajna impreza Smile

Może ktoś mi tylko powiedzieć gdzie mogę znaleźć informację o weryfikacji? tzn. czy moje 2 dokumenty zostały potwierdzone czy dalej trwa weryfikacja.

Przy okazji wam ostatnio też strona często nie działa po parę sekund lub minut?

Z tego co czytałem to panel żółty zalicza zazwyczaj do 10 dni (wiem że zależy od miejsca gdzie znajduje się reklama) jednak po 6 dniach mam 4$ z 20$ wiec 20% tylko Sad


RE: Bannersbroker.com - kleomenes - 03-12-2012 17:28

(03-12-2012 17:11)max188 napisał(a):  Fajna impreza Smile

Może ktoś mi tylko powiedzieć gdzie mogę znaleźć informację o weryfikacji? tzn. czy moje 2 dokumenty zostały potwierdzone czy dalej trwa weryfikacja.

Przy okazji wam ostatnio też strona często nie działa po parę sekund lub minut?

Z tego co czytałem to panel żółty zalicza zazwyczaj do 10 dni (wiem że zależy od miejsca gdzie znajduje się reklama) jednak po 6 dniach mam 4$ z 20$ wiec 20% tylko Sad
Odnośnie tych dokumentów, zakładka Account, Personal Information i tam na samym dole masz czy zatwierdzone czy jeszcze nie(Waiting Approval)

Mi stronka działa normalnie, czasem tylko muszę odświerzyć bo tak jakby połączenia nie było.

Panel żółty aktualnie nie zaliczy ci w 10 dni, raczej w 3 tygodnie się zamknie Smile


RE: Bannersbroker.com - max188 - 03-12-2012 17:52

Faktycznie mam "Waiting Aproval" - dzieki za inf.

No ja też odświeżam ale czasami muszę odczekać dłuższą chwilę.

3 tygodnie o to długo... na necie znalazłem inne informację, w 3 tygodnie fioletowy panel schodził no ale cóż trzeba odczekać swoje i już Smile

Nie wiem czy tylko ja to mam ale na stronie głównej miałem do wypełnienia ankietę o sobie za którą dostałem 1250 trafiku, może tj dla nowych osób takich jak ja lub pojawiło się teraz więc sobie sprawdzcie.