Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 19-11-2012 11:28

Mam pytanie odnośnie subskrypcji, kiedy jest pobierana, razem z automatycznym wykupem TP? Bo mi już minęło około półtora miesiąca od ostatniego pobrania subskrypcji i nie pobierają za następny miesiąc. A nie chciałbym być na minusie i wolę mieć środki na koncie kiedy będą pobierać opłatę, tylko nie wiem kiedy jest ona teraz pobierana.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 19-11-2012 12:11

Opłata ma być pobrana w tym tygodniu, i słyszałem również że będzie trzeba te pieniądze wpłacić zzewnątrz i będzie na to 6 tygodni


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 19-11-2012 13:19

ComboThe


Co to znaczy z zewnątrz? Kiedy oni mi coś wypłacą do cholery, a nie doją mnie jak krowę. Kto tu kase ma zarabiać, ja czy oni? Ja mam na e-wallecie kase i to mi wystarcza


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 19-11-2012 13:56

(19-11-2012 12:11)ComboThe napisał(a):  Opłata ma być pobrana w tym tygodniu, i słyszałem również że będzie trzeba te pieniądze wpłacić zzewnątrz i będzie na to 60 dni.

Chyba sobie jaja robią, tzn że nie można będzie opłacać subskrypcji z zarobionych pieniędzy tylko trzeba wpłacać z zewnątrz?. To mi się już nie podoba. Z wypłatami lecą sobie w kulki i trzeba tyle czekać, a jeszcze trzeba będzie dokładać do tego interesu. To jest jakaś potwierdzona informacja?


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 19-11-2012 14:12

Nie potwierdzona, z jednej strony piszą że mamy wpłacić pieniądze (nieoficjalne info), z drugiej strony że mamy 6 tygodni na uregulowanie (oficjalne), więc ja bym się nastawiał że będzie tak jak z subskrypcją TP


Odp: Bannersbroker.com - ciamciaj - 19-11-2012 14:18

Combo, skąd masz to info? Wiadomo cos dokładniej?

Wysłane z fołna


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 19-11-2012 14:46

Z piątkowego webinaru.

"W najbliższym czasie (planowany termin to przyszły tydzień) zostaną pobrane wszystkie zaległe opłaty abonamentowe, prosimy upewnić się że w eWallet znajduje się odpowiednia ilość środków."

Ktoś również wspominał że jak ktoś nie ma pieniędzy na EW to będzie trzeba dodać pieniądze z zewnątrz - ale jak będzie to zobaczymy


RE: Bannersbroker.com - adrick1197 - 19-11-2012 16:03

no chyba normalne ze jak nie ma pieniedzy na ewallet to musi doladowac w ciagu 60 dni jak zejdzie na minus lub czekac az sie panele zamkna


RE: Bannersbroker.com - RWX45 - 19-11-2012 16:10

(19-11-2012 16:03)adrick1197 napisał(a):  no chyba normalne ze jak nie ma pieniedzy na ewallet to musi doladowac w ciagu 60 dni jak zejdzie na minus lub czekac az sie panele zamkna

Tak to ok, myślałem że wymyślą coś w stylu, że w ogóle nie można będzie płacić subskrypcji z zarobionych pieniędzy.


RE: Bannersbroker.com - kakaFP - 19-11-2012 17:09

czy wam tez nie dziala zakladka ad packages?