Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 18-11-2012 15:00

ComboThe

No i co że podliczenie, jak kase wyplacają co rok..denerwuje mnie to już..


RE: Bannersbroker.com - BBinternet - 18-11-2012 15:12

(18-11-2012 15:00)Verb22 napisał(a):  ComboThe

No i co że podliczenie, jak kase wyplacają co rok..denerwuje mnie to już..

No to usuń konto


RE: Bannersbroker.com - Elite - 18-11-2012 16:03

(18-11-2012 15:00)Verb22 napisał(a):  ComboThe

No i co że podliczenie, jak kase wyplacają co rok..denerwuje mnie to już..

Musisz jeść, płacić podatki, przestrzegać prawa....
Ale BB nie jest obowiązkowe i niezbędne do życia więc przestań narzekać, sprzedaj panele i pożegnaj się z BB.


RE: Bannersbroker.com - Verb22 - 18-11-2012 16:12

Elite, BBinternet

zainwestowałem tam więcej niż wy razem wzięci, a kase jak się zarzekają że wypłacają do 10 dni to do cholery niech wypłacają, a nie robią problemy, profesjonalna firma nie robi problemów tylko wyplaca


RE: Bannersbroker.com - bartex89 - 18-11-2012 16:17

wez sie nie bulwersuj. i bajek nie opowiadaj


Bannersbroker.com - BBinternet - 18-11-2012 17:08

(18-11-2012 16:12)Verb22 napisał(a):  Elite, BBinternet

zainwestowałem tam więcej niż wy razem wzięci, a kase jak się zarzekają że wypłacają do 10 dni to do cholery niech wypłacają, a nie robią problemy, profesjonalna firma nie robi problemów tylko wyplaca

Tyle, ze według Ciebie, jak już od dość dawna piszesz, BB nie jest żadną profesjonalną firmą, tylko zwykłą piramidą, która się jeszcze jakoś trzyma.
Aleś Ty jest dojrzały, zainwestowałeś tyle pieniędzy..


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 18-11-2012 17:30

żenada pl
buhaha Smile
spokojnie koledzy co by nie było on i tak narzeka jak już pewnie zauważyliście więc szkoda czasu na odpisywanie na te lamenty Smile


RE: Bannersbroker.com - Ermin - 18-11-2012 17:31

Podaj mi inna profesjonalną firmę, dzięki której da się tak zarabiać Smile
Z tego co widać to cały czas coś się dzieje, co raz ulepszenia - m.in bezpieczeństwa. Teraz mają pewnie trochę więcej roboty przez karty, ale przecież jest kilka sposobów na wypłaty, jak nie STP, to właśnie karta, to sprzedaż paneli, więc według mnie nie ma co narzekać tylko czerpać z tego jak najwięcej.


RE: Bannersbroker.com - Raydetth - 18-11-2012 19:44

siema, dawno sie na BB nie logowalem, a jak sie zalogowalem to musze te 5 pytan i kod wpisac - wpisalem wszystko naklikam Save i nic sie nie dzieje, nie moge na zadna zakladke wejsc


RE: Bannersbroker.com - Ermin - 18-11-2012 20:59

Problem już się pojawił u kilku osób (problem z przyciskiem save), miejmy nadzieję, że wkrótce to naprawią, ale profilaktycznie możesz napisać do supportu.