Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bannersbroker.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Bannersbroker.com (/Temat-Bannersbroker-com-50087)



RE: Bannersbroker.com - killerw - 16-11-2012 10:54

Nie idzie z żadnej przeglądarki, dziwna sprawa trzeba pisać na support Sad


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 16-11-2012 17:20

Coś ciekawego dziś usłyszałem od kumpla.

Mianowice dzwoniła do niego konsultantka z BannersBroker?! i powiedziała mu "Jesteśmy partnerem Orange" - 2 razy dzwoniła do niego z taką informacją.
Najlepsze jest to, że on nawet nie korzysta z BB i nie wie skąd mają jego nowy nr telefonu (ledwo 1szy miesiąc abonamentu w Orange)

Ktoś może to potwierdzić czy to prawda, że współpracują z Orange?


RE: Bannersbroker.com - dexterjj - 16-11-2012 21:56

hahha dobre Smile i co nic więcej mu nie powiedziała tylko ze jest partnerem orange ?? to po co by dzwoniła Smile może po prostu faze z ciebie koleś ciśnie Smile


RE: Bannersbroker.com - Damianusix - 16-11-2012 23:20

(16-11-2012 21:56)dexterjj napisał(a):  hahha dobre Smile i co nic więcej mu nie powiedziała tylko ze jest partnerem orange ?? to po co by dzwoniła Smile może po prostu faze z ciebie koleś ciśnie Smile


Nie ciśnie Wink
Też byłem zdziwiony jak mi o tym powiedział.


RE: Bannersbroker.com - EyeOfDevil - 17-11-2012 11:46

Witam.
Wy też macie problem z wypełnieniem "Security Features"?
A mianowicie przycisk "Save" wam nie działa?
Próbowałem już na nie jednej przeglądarce i nie wiem czy to ja mam coś nie tak czy to jakiś błąd na stronie.


RE: Bannersbroker.com - gerald2211 - 17-11-2012 11:49

Ja wypełniłem bez problemu "Security Features".


Bannersbroker.com - BBinternet - 17-11-2012 13:06

Na początku, zaraz po wprowadzeniu były małe problemy, lecz ostatnio jak wypełnianiem wszystko już działało.


RE: Bannersbroker.com - ComboThe - 18-11-2012 08:35

Podliczenie było Wink I nie pisać ile to tysięcy wam podliczyło Smile


RE: Bannersbroker.com - Strzala799 - 18-11-2012 10:11

(16-11-2012 09:13)killerw napisał(a):  Dzisiaj zalogowałem się do BB i wyskoczył błąd polskich liter w imieniu, tak więc poprawiam i nie chce mi zaakceptować Sad i nic mogę zrobić, może ktoś ma sposób?

Mam tak samo jak TyWink Napisałem do nich i dostałem odpowiedź :
Witaj Szymon,

Po zmianie w danych poprawiony wniosek, automatycznie wraca do serwisu Vector, prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

Pozdrawiamy,

Support Polska,

Tydzień miną i dalej mi nie zaakceptowali. Więc zostaje chyba tylko czekać


Bannersbroker.com - BBinternet - 18-11-2012 11:38

(18-11-2012 10:11)Strzala799 napisał(a):  
(16-11-2012 09:13)killerw napisał(a):  Dzisiaj zalogowałem się do BB i wyskoczył błąd polskich liter w imieniu, tak więc poprawiam i nie chce mi zaakceptować Sad i nic mogę zrobić, może ktoś ma sposób?

Mam tak samo jak TyWink Napisałem do nich i dostałem odpowiedź :
Witaj Szymon,

Po zmianie w danych poprawiony wniosek, automatycznie wraca do serwisu Vector, prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

Pozdrawiamy,

Support Polska,

Tydzień miną i dalej mi nie zaakceptowali. Więc zostaje chyba tylko czekać

Jemu chodzi o to, ze nie może zmienić litery w imieniu, a Ty mu piszesz coś o kartę BB.