Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca w prowadzeniu strony. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Współpraca w prowadzeniu strony. (/Temat-Wspolpraca-w-prowadzeniu-strony-50027)



Współpraca w prowadzeniu strony. - bios - 22-02-2012 19:12

Witam. Moja domena pc-porady.pl ma w końcu Pr=2 Huh i chciałbym zacząć robić coś konkretniejszego niż to co mam(czyt. Wszystko lepsze) .

1. Na jakich stronach można zaproponować współpracę?


W sumie to tyle pytań. Chcę stworzyć "duży" serwis i nie wiem gdzie zgłosić się o pomoc.

Pozdrawiam


RE: Współpraca w prowadzeniu strony. - Daminn - 23-02-2012 19:02

Imo, najpierw powinieneś stworzyć pro stronę, a dopiero po tym brać się za współprace. Każdy poważniejszy komu ją zaproponujesz sprawdzi twoją stronę, a jak narazie szału nie ma.


RE: Współpraca w prowadzeniu strony. - Killer - 26-02-2012 21:40

Strona z pr2 nic nie oznacza, moja strona z zaproszeniami na lockerz miała pr3 a to shit był składający się z 3 podstron.
Generalnie wątpię by ktoś poszedł na jakąkolwiek współprace ponieważ nie masz nic do zaoferowania, zwykły blog z którego nikt nie korzysta, co zresztą widać po komentarzach w artykułach (których nie ma), jak i słabym ruchu.