Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z instalacją WIN 7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z instalacją WIN 7 (/Temat-Problem-z-instalacja-WIN-7-50006)

Strony: 1 2


Problem z instalacją WIN 7 - qele244 - 22-02-2012 12:18

Witam Smile

Czy ktoś może mi pomóc przy instalacji Win7, ponieważ mam problemy tego typu iż:
- przy ponownym uruchomieniu kompa nie wczytuje mi płytki z systemem mimo że w BIOS'ie mam ustawione CDROM
- drugim problemem to to, że nie mogę pozbyć się z partycji C, tam gdzie jest system takich folderów jak Windows.old
- i kolejna sprawa co za tym idzie nie mam czegoś takiego jak " formatowanie" przy ręcznym odpaleniu cd(mój komputer-> dysk E -> setup itd.)

[Obrazek: 03_small.jpg]

mam tylko odśwież i załaduj sterowniki.

Jest mi ktoś w stanie pomóc?


RE: Problem z instalacją WIN 7 - Scoobyx - 22-02-2012 12:24

Po restarcie nie ma ci już czytać płytki, tylko wyskoczy coś tam. Jakieś okienko.
Windows.old - pierwszy wynik z google - http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/How-do-I-remove-the-Windows-old-folder


RE: Problem z instalacją WIN 7 - qele244 - 22-02-2012 12:26

ta metoda nie skutkuje, już ją testowałam i nic nie dało


RE: Problem z instalacją WIN 7 - Scoobyx - 22-02-2012 12:38

To coś uwaliłaś przy instalacji. U mnie wszystko było ok. Ten folder, to nawet mogłem usunąć ręcznie.


RE: Problem z instalacją WIN 7 - qele244 - 22-02-2012 12:39

Ajć :/


RE: Problem z instalacją WIN 7 - mrxardas - 25-02-2012 20:56

sformatuj to jakimś linuxem z live cd


RE: Problem z instalacją WIN 7 - xPietrek - 25-02-2012 21:33

Jaką prędkością nagrałeś Windows'a na płytę?


RE: Problem z instalacją WIN 7 - qele244 - 26-02-2012 10:30

(25-02-2012 20:56)mrxardas napisał(a):  sformatuj to jakimś linuxem z live cd

Nie wiem za bardzo jak.

Cytat:Jaką prędkością nagrałeś Windows'a na płytę?

Nie pamiętam,ponieważ to już było jakiś czas temu nagrywane.

Ale pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło z tymi folderami old. i że nie mogę sformatować dysku przed instalacją.


RE: Problem z instalacją WIN 7 - marcel_kk - 26-02-2012 13:14

To powinno Ci pomóc:
http://www.vista.pl/porady/1270_instalacja_lub_reinstalacja_windows_7_krok_po_kroku.html


RE: Problem z instalacją WIN 7 - qele244 - 27-02-2012 10:22

marcel_kk
z Twojego linka co podałeś u mnie wszystko jest tak samo do momentu pkt.5. Mam rozruch cd/dvd ale nie czyta mi jej chyba, wiec doszłam do wniosku że to wina płytki.

Wiec teraz mam kolejne pytanie. Ma ktoś może sprawdzoną stronę z której ściągnę Win7 i żeby działał? Bo czasem zdarzają się cuda niewidy po ściągnięciu. Z góry wielkie dzięki Wink
_____________________________

EDIT:

Już zasysam z pewnego źródła Smile jbc

Zobaczymy jak to będzie