Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay (/Temat-poradnik-jak-zarobic-ok-200zl-ms-zalicza-akcje-mypay-49986)

Strony: 1 2 3 4


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - matimus - 05-06-2012 13:40

nie ten dział Sad


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - just4now - 23-06-2012 16:15

Hello. Stworzyłem poradnik do mypay. Wiem, że już kilka krąży, ale może mój przypadnie do gustu. Aktualizuję go często:

http://www.loosemyway.iscool.pl/poradnik_loosemyway.pdf

powodzenia Smile


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - 3.14 - 23-06-2012 17:44

(23-06-2012 16:15)just4now napisał(a):  Hello. Stworzyłem poradnik do mypay. Wiem, że już kilka krąży, ale może mój przypadnie do gustu. Aktualizuję go często:

http://www.loosemyway.iscool.pl/poradnik_loosemyway.pdf

powodzenia Smile
Jak dla mnie to do d..py poradnik nienapisałeś z kąd brać dane, numery tefonów, meile (które mozna robic w pewnym programie) tylko ogólnie przedstawiłeś serwis mypay i podałes grupy akcji które trzeba wykonac na 1 dane ale też nie wszystkie


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - JaviDesire - 23-06-2012 17:47

Przecież jest to napisane, możesz podawać dane rodziny, znajomych, sąsiadów, kogo tam chcesz, oczywiście za ich zezwoleniem Smile


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - 3.14 - 23-06-2012 18:24

(23-06-2012 17:47)JaviDesire napisał(a):  Przecież jest to napisane, możesz podawać dane rodziny, znajomych, sąsiadów, kogo tam chcesz, oczywiście za ich zezwoleniem Smile
Aha tak tam latać i pytać znajomych czy mogę podać ich dane juz mógł napisać o pewnym sposobie pozyskiwajia danych


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - just4now - 24-06-2012 12:07

3.14 - podawanie danych z generatora jest niezgodne z regulaminem mypay i lecą za to bany, więc takie oszustwo jest tylko na krótką metę.

Nie będę w poradniku umieszczał żadnych treści niezgodnych z regulaminem. Mam swój sposób na legalne pozyskiwanie danych i zachowam go dla siebie.
Poradnik jest dla osób początkujących, które nie mają pojęcia o tym, że między akcjami trzeba czyścic ciastka, co to są sponsorzy itp.


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - 3.14 - 24-06-2012 19:20

Z tym na krótka metę to się nie zgodzę , gdyż juz pół roku działam na takim generatorze i jakoś bana nie dostałem. Co to banów to one lecą przeważnie za spamowanie reflinkami na chacie, podawanie wymyślonych numerów telefonów i używanie trashmaili


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - kaczorek912 - 24-06-2012 19:37

6 kodów po 0.70zł na start :
kaczorek912


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - eve667 - 26-06-2012 19:52

To po każdej ofercie ciasteczka usuwać nawet po tych co mają ten sam np wygraj tablet , wygraj ekspres


RE: poradnik jak zarobić ok 200zł /ms. zalicza akcje - mypay - twardy - 26-06-2012 23:26

ciastka trzeba czyscic pomiedzy akcjami tego samego sponsora czyli

pomiedzy wygraj tablet i wygraj buty - czyscimy
pomiedzy bonfree sadexo i wygraj doladowanie - czyscimy
pomiedzy wygraj tablet i bonfree sadexo - nie czyscimy bo rozny sponsor

etc