Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Większe Szanse - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Większe Szanse (/Temat-Rozwiazane-Wieksze-Szanse-4993)



[Rozwiązane]Większe Szanse - yourblood - 11-04-2010 20:04

Yo !
Mam pytanie do obeznanych użytkowników ... Bowiem na co jest większa szansa na restocku gdy mam ok.800 pkt .... nie wiem czy zamówić grę na PS3 czy Słuchawki SkullCandy SkullCrash .... zależy mi na słuchawkach ale nie wiem czy zdąże ....


RE: Większe Szanse - Magnus - 11-04-2010 20:05

Moim zdaniem łatwiej jest Grę ale niech się wypowiedzą inni użytkownicy Smile


RE: Większe Szanse - Devilry225 - 11-04-2010 20:06

Powiem ci że na ostatnim restocku i gry i słuchawki zniknęły w tym samym czasie.A biorąc obecny stan PTZ użytkowników(ptz x2), możliwe jest że w pierwszej kolejności wszyscy zabiorą się za Ps3,Xbox'y itp.Więc będziesz miał szanse na słuchawki.Oczywiście takie jest moje zdanie.


RE: Większe Szanse - Tech - 11-04-2010 20:08

Zależy jaka to gra. Niektóre schodzą szybciej, niektóre wolniej. Ogólnie ciężko stwierdzić co pójdzie pierwsze, jednak gry (ogółem) powinny się dłużej utrzymać.


RE: Większe Szanse - yourblood - 11-04-2010 20:10

ok dzięki all ... oczywiście repucik dla wszystkich Big Grin


RE: Większe Szanse - Takahari - 11-04-2010 20:13

Zgodzę się z kolegą wyżej Grę na Ps 3 jest większa szansa ALE ale jeśli wjedziesz momentalnie jak się zacznie restock to możesz najpierw spróbować upolować słuchawki a jak nie wyjdzie to na grę polować.Nie wiem może się mylę


[Rozwiązane][Rozwiązane]Większe Szanse - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.