Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia (/Temat-SHOP-Zwrot-punktow-realizacja-zamowienia-49922)



[SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - Snoweee - 19-02-2012 22:27

Siema

Jest problem gdyż ten SHOP to jeden wielki syf, moje zamówienie nie zostało zrealizowane. Miało być 100 like nie dostałem ani jednego. Admin na wszystkie pytania odpowiada. Na wszystkie nie licząc tych o moim zamówieniu. Jeżeli Pan drogi Admin to czyta, to proszę o kontakt PW w celu zmiany zamówienia, gdyż od czekania musiałem zamówić pakiet na allegro. Na PW podam filmik (inny), jeżeli nie to proszę o zwrot FG, jednak tym razem w krótszym terminie niż 3 tygodnie.


RE: [SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - Snoweee - 20-02-2012 19:08

Można się doczekać odpowiedzi?


RE: [SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - matig20 - 20-02-2012 22:26

snoweee czyba sie nie doczekasz ja napisałem odnośnie spamy z tematami my pay i nic , a jak zrobiłem 2 temat z megatypers to poszedł do kosza :/ wtf??? chyba musi nabrac mocy urzędowej Tongue


RE: [SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - Snoweee - 21-02-2012 17:36

@UP

Ehh no to zajebiście


RE: [SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - Admin - 22-02-2012 12:58

już Ci pisałem 10 x jeśli nie rozumiesz to naciśnij przycisk wyloguj i kupuj na allegro, killer zajmuje się zamówieniemi jak i realizacją więc nie wiem po co regularnie spamujesz moją skrzynke PW.


[SHOP] Zwrot punktów/realizacja zamówienia - Admin - 22-02-2012 12:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.