Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] (/Temat-Poradnik-Na-szybsze-zamawianie-przy-restocku-4988)

Strony: 1 2


Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - RaZoR_xDe - 11-04-2010 18:41

Witam wykombinowałem sposób 100 legalny na zwiększenie szansy na swoją upragnioną nagrode na restocku w lockerz.com

Instrukcja:

Wchodzisz na ptzplace.lockerz.com klikasz prawym guzikiem myszki i zaznaczasz: " Blokuj obrazki z ptzplace.lockerz.com "

Gdy będzie restock będzie ci bardzo łatwo zdobyć twoją nagrodę, ponieważ obrazki nie będą sie wyswietlały tylko będą się wyświetlać same nazwy co z pewnością ułatwi zamawianie na restocku.

Oto przykład:

PS3SLIM 3G - REEDEM
PSP - REEDEM
ODDYS SKIN3G - REEDEM
i tak dalej...

Z gory dzieki za przeczytanie poradnika i mysle ze spelni on swoje funkcje.
Pozdrawiam

Uwaga!! Testowane na Mozilli Firefox!!


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - DonHoracy - 11-04-2010 18:43

Niby jak to ma pomóc? Mam szybciej zamówić nagrodę szukając jej nazwy w liście literek? bez przesady. Prędzej ją znajdę widząc obrazek niż szukając w liście. Poza tym obrazki znajdują się na serwerze lockerz a nie ptzplace czyli trzeba sobie zablokować obrazki z zakładki reedem na lockerz a nie ptzplace.


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Sony_st - 11-04-2010 18:44

Ktoś już o tym mówił, skorzystam z tego na najbliższym restocku Smile

przyda się napewno Wink +

DonHoracy

wciskasz ctrl + f i wpisujesz nazwę nagrody, potem zamiast lecieć i szukać wciskasz następne i masz nagrodę


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - RaZoR_xDe - 11-04-2010 18:45

Tak myślę że będzie łatwiej znaleść niż przewijac całą stronę.


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Baczex - 11-04-2010 18:45

Sposób stary i obeznany Wink Nowości tu nie widzę .


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Admin - 11-04-2010 18:47

ale działa, ja od lutego z niego korzystam Smile


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - DonHoracy - 11-04-2010 19:00

Admin ty w lutym mówiłeś że masz zablokowane obrazki ale addblockiem Tongue Oj kłamiesz kłamiesz Tongue


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Janas - 11-04-2010 19:36

A czy to przypadkiem nie zablokuje pola do loginu lub captcha przy wypelnianiu danych ?


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Sony_st - 11-04-2010 19:42

nie, nie zablokuje


RE: Poradnik! [Na szybsze zamawianie przy restocku] - Mathis K - 14-04-2010 21:14

ej a w mozilli jak to dziala bo jak klikam prawym przyciskiem to nie ma zadnego okna blokuj obrazki:/

EDIT: dobra juz wiem xD