Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Adf.ly - szczegółowe pytania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Zamknięty]Adf.ly - szczegółowe pytania. (/Temat-Zamkniety-Adf-ly-szczegolowe-pytania-49853)

Strony: 1 2


RE: Adf.ly - szczegółowe pytania. - freeboy - 06-03-2012 11:52

To może Ja się wypowiem:
*wszystkie prawidłowe kliknięcia "skip ad" są zliczane;
*jeżeli ktoś wejdzie na stronę, a nie kliknie w "skip ad" nie otrzymasz żadnej prowizji;
*wypłaty są na początku każdego miesiąca (od 1 do 7);
*statystyki są aktualizowane od 20 do 60 minut;
*jedna osoba na 1 IP może kliknąć we wszystkie Twoje linki i każdy link zostanie zaliczony osobno (masz 5 linków -dostajesz za 5 linków);
*jedyne ograniczenie to 1IP na 24h;
*na początek każdemu słabo idzie, a jak popracujesz to wyciągniesz więcej;
*najlepiej zająć się zagranicznym trafikiem bo dla Polski są małe stawki;
*jeśli będziesz pracował to opłaca się pobawić z adf.ly.


RE: Adf.ly - szczegółowe pytania. - CrisPL - 18-03-2012 20:11

6. Siedzę w Adf.ly już 7 miesiąc. Mój bloog daje niezłą kaskę z tego przez cały ten czas.
Za te 7 miesięcy mam Total: 322,913 views - $234.05 earned. Więc myślę, że warto.


RE: Adf.ly - szczegółowe pytania. - Nikodemsky - 19-03-2012 05:08

[Obrazek: stats.jpg]

Są to moje statystyki na bieżący miesiąc, nie jest to wiele, jednak dopiero w połowie lutego zacząłem korzystać ze skracania linków,

sprawdzałem również inne serwisy, niektóre mają lepsze stawki dla US, a niektóre mają dla PL o 3-4gr więcej, jednak koniec końców adf.ly sprawdza się najbardziej i kliknięcia są zliczane prawidłowo,

co do zarabiania większym sum, widziałem wiele stron na których ludzie próbują exploitować i np. dawać jeden skrócony link z przekierowaniem na drugi, jednak chyba lepiej nie ryzykować ;p

Nie traktuję tego, jako główny dochód z "zarabiania z internetu" ale jest to dobry sposób na dodatkowe kilka groszy Smile


RE: Adf.ly - szczegółowe pytania. - arcziq - 03-04-2012 01:38

Pique mi ktoś jak można tu zarobić. JA Tegic wcale niełapię.


RE: Adf.ly - szczegółowe pytania. - Nikodemsky - 03-04-2012 01:45

skracasz linki i wrzucasz je na youtube, swoją stronę itd.

im więcej wejść tym lepszy zarobek.


[Zamknięty]Adf.ly - szczegółowe pytania. - Roben - 11-04-2012 17:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.