Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych (/Temat-bajzel-w-dziale-Zbior-serwisow-zarobkowych-49846)



bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - matig20 - 17-02-2012 18:31

witam od jakiegoś czasu pojawiają sie posty typu kody mypay...... itp
kilkanaście takich samych tematów nie dość że są one w nie właściwym dziale to każdy zakłada sobie nowy temat probonuje je scalić do jednego i przykleić to samo dotyczyło by innych tematów które się powtarzają ....

drugia sprawa to nowi userzy którzy mają po 1-10 postów i dodają nagminnie swoje refu spamujac innte tematy masowo

do administracji da się coś z tym zrobić ???? niechce zgłaszac każdgo tematu bo i tak nic z tym nie robicie.

pozdrawiam


RE: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - Admin - 22-02-2012 14:17

1. Głupota - jeśli temat jest zgłoszony moderator zawsze podejmuje akcje, widzę logi więc bez bredni.
2. Faktycznie zgodzę się z bajzlem w tym dziale i w planie jest zrobienie tam gruntowanego porządku, wszystko w swoim czasie, póki co wykonaliśmy porządek w 7dmiu innych działach w tym programów partnerskich oraz własnych stronach www, dyskusji o zarabianiu, na zbiór serwisów zarobkowych też przyjdzie pora.
3. Napisałeś że tematy z kodami mypay są w złym dziale, być może jakiegoś działu po prostu brakuje ? Jeśli tak jesteśmy otwarci na sugestie, jeśli dział/podział będzie potrzebny/przydatny to na pewno powstanie.
4. Sry że tak długo nie reagowałem temat się zakopał pod innymi i go nie zauważyłem.

@Edit,
obecnie moderujemy buxy i staramy się w miarę możliwości przefiltrować każdy temat, dzielimy na dyskusje buxy i surfbary i scamy.


RE: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - Snoweee - 25-02-2012 10:49

@UP

Panie Adminie to może co do podziałów to przy Zbiór Serwisów Zarobkowych powinno być miejsce na MyPay, a dalej w "MyPay" byłby kolejny dział z kodami/dyskusja/dowody wypłat/sprawy, sugestie, problemy


By the way jeżeli dosyć często zgłaszałem modom zły post/temat to po jakim czasie można liczyć na odznakę "RADAR"?


RE: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - matig20 - 27-02-2012 20:49

głównie chodzi mi o to , że jak ktoś chce sobie zdobyć refa to pisze nowy temat. a 2 posty niżej jest inny puźniej jest problem w znalezieniu interesującego nas teatu w dodatku mi wyszukiwarka forumowa nie działa :/ . druga sprawa często wchodze właśnie w te działy i widze nowych userów z 2-3 postami w których jest podany tylko ref. a co do zgłaszania tematu ostatnioo w dziale pieniądze za refbacki koleś napisał ze za rejestracje daje 1 zł + aktywność kolejne zł jak sie zarejestrowałem zmienił treść posta i kasy do dziś nie widze i nic z tym nie było robione

dziękuje za odpowiedź pozdrawiam


RE: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - Max998 - 27-02-2012 21:00

Również często przeglądam nowe stronki itp. i gdy widzę tylko link refa to osobno wpisuję w nowym oknie nazwę strony itp.
Mam ok. 10 stron dotyczących zarobku a tylko na 1 jestem zapisany z reflinka.
Oczywiście popieram kolegę wyżej w ustatkowaniu tego wszystkiego.
Setki kodów na różnego typu strony od użytkowników z max. 2 postami i wiele, wiele innych.
Powinny być jakieś ograniczenia.


RE: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - Killer - 28-02-2012 08:59

może jakieś konkrety bo póki co w każdym poście piszecie to samo, chyba nie oczekujecie że będziemy biegać z nożem za każdym kto nie wypłaci Wam refbacka czy wrzuci gdzieś refa, gdy sami je zauważymy to reagujemy, gdy wy je widzicie to powinniście je zgłaszać, a osoby które tu najwięcej piszą praktycznie wogóle tego nie robią.

Pomijam fakt że najbardziej płaczą Ci co najwięcej warnów za spam łapią :

[Obrazek: qzwa.jpg]


RE: bajzel w dziale Zbiór serwisów zarobkowych - matig20 - 28-02-2012 21:35

killer ja powiadomiłem i nic z tym nie było zrobione , na dodatek jedynym moim dowodem jest data kiedy zmienił 1 post co do zgłaszania to ja zgłaszam jak tylko coś widze ,(mozesz sprawdzić)

pozdrawiam Smile