Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! (/Temat-OSZUSCI-Zajrzyj-za-nim-cos-kupisz-4984)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Majka - 08-09-2013 18:42

(08-09-2013 18:34)PETERILLUSION napisał(a):  Uzytkownik Miłosz Pabesk oszukal mnie na 55zl ktore wyslalem mu na paypala do teraz nie mam konta Enhance Views i nie odpowiada na zadne wiadomosci mimo ze jest caly czas online. Tutaj link do profilu. Oczywiscie sprawe zglosze do odpowiednich osob, oszutow trzeba eliminowac.

Paypal złodzieja: [email protected]
http://zarabiam.com/User-Pabesk-52931

A gdybyś sprawdził jego poprzednie tematy by tak nie było. Zaznaczyłam w jednym z nich, że transakcja nie doszła do skutku bo nie chciał pierwszy wysłać kasy. Żadna transakcja nie dochodziła do skutku, czekał na ofiarę...


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - PETERILLUSION - 08-09-2013 18:46

To dlaczego sobie robi caly czas interesy na forum i nie dostal jeszcze perma? Zreszta i tak ide to zglosic dzieciak 16lat nie ma o niczym pojecia i zgrywa gangstera w necie ale sie niemile zdziwi wkrotce.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Majka - 08-09-2013 18:55

(08-09-2013 18:46)PETERILLUSION napisał(a):  To dlaczego sobie robi caly czas interesy na forum i nie dostal jeszcze perma? Zreszta i tak ide to zglosic dzieciak 16lat nie ma o niczym pojecia i zgrywa gangstera w necie ale sie niemile zdziwi wkrotce.
Bo nikt nie dał się jeszcze nabrać. Osobiście wiedziałam, że tak się skończy. Miałam ochotę nawet napisać w jego temacie dzisiejszym. Przepraszam, żałuję. Zgłoś niezwłocznie administracji forum.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - PETERILLUSION - 08-09-2013 19:00

Heh spoko majka nie zaluj taki biznes trzeba sie liczyc z takimi sytuacjami a ja mam na szczescie duzo wolnego czasu i checi zeby zajac sie tym cwaniaczkiem na dobre.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Rhaegar - 08-09-2013 19:05

U mnie to samo, pisał, że pierwszy kasy nie wyśle itp itd gdy mu napisałem, że repu nabił na klikach i w takim razie chcę coś co potwierdzi jego tożsamość i zamilkł, gdy napisałem, czemu milczy to nagle allegro oferował


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - tomazzi - 08-09-2013 19:24

(08-09-2013 18:46)PETERILLUSION napisał(a):  To dlaczego sobie robi caly czas interesy na forum i nie dostal jeszcze perma? Zreszta i tak ide to zglosic dzieciak 16lat nie ma o niczym pojecia i zgrywa gangstera w necie ale sie niemile zdziwi wkrotce.

jestem lekko zdziwiony
czytając twoje wpisy na forum sprawiałeś wrażenie dość twardo stojącego człowieka na ziemi i dość rozgarniętego a tutaj pierwszy lepszy młodociany szczeniak wyruchał cię bez mydła facepalm


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - PETERILLUSION - 08-09-2013 19:33

Widze ktos tutaj lubi komus d*******c za darmo. Zreszta to on bedzie ru****y bez mydla.

Wulgaryzmy wykropkowane.
//Sloniasek

Widze ze Ci ktorzy maja wyzszy level jak przyjaciel forum tomazzi, moga poslugiwac sie niepoprawna polszczyzna... taaa.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Pabesk - 08-09-2013 23:12

PETERILLUSION Dlaczego tak łżesz na forum, piszesz że cały czas brak kontaktu, tylko dlaczego nie wspomnisz co Ci mówiłem? Pisałem że mam inną pracę tak? A ty co chwile wysyłałeś pw i groziłeś. Zastanów się nad sobą. Zresztą po twoich postach typu 'będzie ruchany' widać z kim mam do czynienia.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - PETERILLUSION - 09-09-2013 09:32

I Ty jeszcze smiesz tutaj zabierac glos? Masz inna prace i nie mozesz mi wyslac konta spoko to ma rzeczywiscie sens pfff zenada. Ty myslisz ze dostales kase i wyslesz mi konto jak Ci sie bedzie podobac za tydzien bo masz jakies wymyslone obowiazki? Pytales sie jak zawieramy transakcje - ja place z gory na paypala i Ty po otrzymaniu kasy wysylasz mi dane do konta. Odpisales ze $ doszly mam Tobie dac chwile bo musisz zmienic dane - jak widac ta chwila trwa do teraz. Napisalem wyraznie ze jak chesz mnie oszukac prosze bardzo ale ja rowniez mam swoje metody postepowania w takich sytuacjach.


RE: OSZUŚCI - Zajrzyj za nim coś kupisz ! - Boguśś - 10-09-2013 17:29

Ss z rozmowy masz ?.