Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z MyBrowserCash! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z MyBrowserCash! (/Temat-Problem-z-MyBrowserCash-49820)

Strony: 1 2


Problem z MyBrowserCash! - fubu1947 - 16-02-2012 22:20

Witam... Mam problem z serwisem MyBrowserCash, ponieważ wyskakuje mi bardzo mała ilosc reklam wiec moje zarobki są bardzo małe.. nie przekraczają 10centów dziennie ;/ co mam zrobic?? W ustawieniach mam ustawione na high więc nie wiem przez co to.. ;/ Proszę o pomoc


RE: Problem z MyBrowserCash! - twardy - 17-02-2012 00:46

to jest normalne, szkoda czasu na buxy bez piramidy poleconych


RE: Problem z MyBrowserCash! - marmirow - 17-02-2012 15:44

(17-02-2012 00:46)twardy napisał(a):  to jest normalne, szkoda czasu na buxy bez piramidy poleconych
To nie jest bux Smile
A czy szkoda czasu?? tego bym nie powiedział Smile
[Obrazek: mybrozar.jpg]


Moja 4 wypłata

[Obrazek: mybro.jpg]


RE: Problem z MyBrowserCash! - mysza5000 - 17-02-2012 16:29

mi nie działają reklamy jak klikam a dobrze mi szło


RE: Problem z MyBrowserCash! - twardy - 17-02-2012 17:19

@marmirow

sorry, surfbar Wink

a ilu masz poleconych?

ja miewalem tyle, a komp chodzil po 10h

[Obrazek: beztytuuxpi.jpg]


RE: Problem z MyBrowserCash! - fubu1947 - 17-02-2012 19:30

tu nie chodzi o to,żeby był włączony komp tylko oto żeby surfowac po necie... mi poprostu te reklamy nie wyskakują;/ pomoże ktoś?


RE: Problem z MyBrowserCash! - twardy - 17-02-2012 19:57

to moze ja ci odbije twoja 'oczywista' pileczke, moze surfujesz po zlych stronach ? Smile

mowie serio, bo to co widzisz wyzej, nie bywalo u mnie nawet tych twoich 10 centow dziennie, jak pisze ze 10h komp stoi wlaczony to nie mam na mysli ze ja sie na niego patrze z drugiego konca pokoju -> zreszta bywalo czesto tak, ze przez 1h nie wyskakiwala zadna reklama, wychodzilem na pol h z pokoju, wracalem i mialem okienko z reklama

sam sobie to zainstalowalem bo ludzie pisali ze pol dolara mozna wyciagnac dziennie (kolega wyzej dal screena, tylko pytam sie jak, chyba zapomnial wspomniec ilu ma poleconych? innej mozliwosci nie widze)


sam jestem ciekaw, bo po screenach widac, ze jeden z lepszych surfbarow...tylko how?


RE: Problem z MyBrowserCash! - fubu1947 - 17-02-2012 22:07

Tutaj można naprawde dobrą kasę bez poleconych.. wiem to bo mojemu koledze normalnie działa i mu nabija 0.5$ dziennie... a mi poprostu nie wyskakują te reklamy.. jakiś miesiąc temu działało mi dobrze(przez pierwsze dni po zainstalowaniu) oglądałem sobie komixy na komixxy.pl i na co drugim komixie reklama i w godzinke nabilem tak ok. 10 centów.. Czy to że mam słabego kompa może na to wpływac?


RE: Problem z MyBrowserCash! - matig20 - 18-02-2012 13:35

działa to na operze??? mi też nie wyskakuje nic :/ ile sie zbiera te 20$ bez refów?


RE: Problem z MyBrowserCash! - fubu1947 - 19-02-2012 15:51

działa tylko na IE,Chrome,Mozilli, ale mi bardzo bardzo rzadko reklamy wyskakują.;/ pomoże ktoś w końcu?