Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Creative Fatal1ty problem gwarancyjny. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Creative Fatal1ty problem gwarancyjny. (/Temat-Creative-Fatal1ty-problem-gwarancyjny-49785)



Creative Fatal1ty problem gwarancyjny. - mi96 - 15-02-2012 21:06

Witam wszystkich. Jestem zmuszony już 5 raz wysłać moje słuchawki Creative Fatal1ty na gwarancję. Za każdym razem psuje się to samo. Nie działa lewa słuchawka lub gra ciszej (wina potencjometru). Teraz na dodatek podczas zmiany głośności lewa słuchawka w ogóle przestaje grać. A wszystko to przewyższa fakt, że serwis zgubił mi pokrowiec. Zanosząc ostatni raz towar do sklepu owe przedmioty były, a po powrocie już nie. Ostatnim razem podobno wymieniono słuchawki na nowe. Czy jest jakiś przepis mówiący, że producent musi mi oddać pieniądze za towar, jeżeli po kilku naprawach problem dalej występuje? Jest jakaś nadzieja, że oddadzą mi pieniądze?


RE: Creative Fatal1ty problem gwarancyjny. - Makareli - 18-02-2012 12:19

Nie zacytuje Ci przepisu ale na 100% coś takiego jest pare lat temu miałem podobną sytuacje z kartą graficzną, sprzedawca wyjaśnił że jeśli po bodajże 5ciu naprawach w dalszym ciągu będzie coś nie tak to będę mogł wymienić na inny model lub otrzymać zwrot pieniędzy.


RE: Creative Fatal1ty problem gwarancyjny. - sylwu - 18-02-2012 19:41

Przeczytaj karte gwarancyjna tam powinno pisać.